Prodej bytu 3+kk, Georgiou Theotoka,Agios Nikolaos,Kypr, 156 m2

Georgiou Theotoka,Agios Nikolaos,Kypr

6 600 000 Kč /za nemovitost

(Cena je včetně provize bez DPH.)

Prémioví partneři

Informace k bytu

Sednete na letadlo v Praze a za čtyři hodiny se opalujete na terase vlastního apartmánu u moře. Vzduch voní po jasmínu a vy se jen rozhodujete, zda jít do zelených hor, nebo na krásnou pláž.

Tohle není jen dovolená, to je životní styl - na Kypru, ostrově, kde slunce svítí více než 300 dní v roce!

Tento apartmán 3+kk s celkovou výměrou 156 m² se nachází ve třetím patře a má vše, co potřebujete k pohodlnému životu u moře. Samotná obytná plocha 84,4 m² působí útulně a prakticky i díky dvěma koupelnám. Skutečným bonusem je soukromá střešní nekrytá terasa 26,70 m² s velkým úložným prostorem a samostatnou toaletou (16,2 m²) , kam se dostanete po točících schodech ze své 25,3 m² velké terasy s přístupem z obývacího pokoje. Jde o prostory, kde můžete snídat, večer grilovat a po celý den jen tak odpočívat. Navíc získáte vlastní úložný prostor 3,4 m² a dvě garážová stání v přízemí domu.

V každém pokoji je klimatizace, v ložnici vestavěná skříň, kuchyň je nadstandardně vybavena deskou ze žuly, včetně myčky, trouby, indukční desky a mikrovlnky. Mezi další vybavení patří i TV, pračka a sušička.

Rezidence Soraya v Larnace je nová a moderní se sedmi byty ve čtvrti Agios Nikolaos – blízko centra a letiště, aby bylo vše na dosah, a přitom vás nerušil ruch města. Tady budete mít pocit, že jste konečně našli svoji oázu klidu.

Kypr je členská země EU, kde se mluví všude anglicky, žije bezpečně a daně patří k nejpříznivějším v Evropě. Není náhodou, že sem míří čím dál více Čechů. Jedni hledají nový domov, druzí investici, třetí kombinaci obojího.Jde o zemi s funkčním právem, stabilním katastrálním systémem a jasnými pravidly. Nemovitosti tu dlouhodobě rostou na ceně - v Larnace v roce 2024 až o 18 %. Výnos z nájmu se pohybuje kolem 5 % ročně. A s plánovaným vstupem do Schengenu se čeká ještě větší příliv zahraničních kupců.

Co by vás ještě mohlo zajímat:
- Celý dům má západní orientaci s výhledy na přírodu a hory
- Energetická třída A
- Bezbariérový přístup
- Kvalitní materiály a mramorové schodiště
- Zahrada na střeše

Když zakoupíte byt do února roku 2026 máte možnost si ho plně zařídit dle svých představ.

Místo, kde vás život baví - to je Soraya v Larnace.

Parametry bytu

Cena
6 600 000 Kč /za nemovitost
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize bez DPH.
Aktualizováno
2. 10. 2025
Adresa
Georgiou Theotoka,Agios Nikolaos,Kypr
ID
17475
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Ve výstavbě
Patro
3. z 3
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
156 m2
Podlahová plocha
156 m2
Plocha zahrady
42 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice
Voda
Vodovod
Garáž
Terasa
Výtah
Bezbarierový přístup
Nízkoenergetický

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ondřej Kučera

Ondřej Kučera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu