Lesní, Hodonín
(Nájem 11.000,-Kč, zálohy na teplo, vodu a elektřinu 6.000,-Kč)
Exkluzivně nabízíme k pronájmu částečně vybavený byt o dispozici 2+1, s obytnou plochou 57 m2, v 8.NP panelového domu s novým výtahem, v Hodoníně, na ulici Lesní. Bytový dům prošel revitalizací, je zateplený, má novou fasádu, plastová okna a novou střechu. Byt má šatnu předělanou na pracovnu, velkou lodžii i sklep.
Byt je v osobním vlastnictví, je udržovaný a ve skvělém stavu, k nastěhování od 20.10.2025. Po rekonstrukci je v bytě nová kuchyně vybavená elektrospotřebiči, nová koupelna s vanou a místem na pračku i sušičku, samostatné WC, velká vestavěná skříň v ložnici a policové skříňky na chodbách. Orientace oken v místnostech je na jih a na sever, podlahy jsou kombinované.
Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou, minimálně na 1 rok. Cena nájmu je 11.000,-Kč/měsíc, zálohy na teplo, vodu, teplou vodu a elektřinu činí 6.000,-Kč/měsíc, s vyúčtováním jednou ročně, dle skutečně spotřeby. Vratná kauce je 22.000,-Kč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N114290.
Smetanovo nábřeží 785/61, Vyškov
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Radim Krmíček
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Hodoníně?