Prodej podílu pole, Zlosyň, 179 m2 (ID: 4073036)

Zlosyň

15 224 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Zlosyni

Informace k pozemku

Hledáte ideální investici do nemovitostí? Máme pro vás skvělou příležitost v okrese Mělník, konkrétně v katastrálním území Zlosyň. Tato lokalita se vyznačuje klidným prostředím a dobrou dostupností do okolních měst, což ji činí atraktivní pro investory i budoucí majitele.

Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Zlosyň:
- Parcelní číslo 264/70 (2082 m², 9% podíl, LV 438)

Investice do pozemků je v současné době jednou z nejstabilnějších možností, jak ochránit své finance před inflací. Ceny pozemků v této oblasti vykazují stabilní trend, což zajišťuje dlouhodobou hodnotu vaší investice.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací. Zaručujeme jednoduchý a rychlý prodej, abyste mohli co nejdříve začít využívat výhod této skvělé příležitosti.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
15 224 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
15. 10. 2025
Adresa
Zlosyň
ID
19164
Plocha pozemku
179 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Jiří Spurný

Jiří Spurný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje podílu polí v Zlosyni?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu