Jaromírova, Praha, Nusle
Nabízíme k pronájmu krásnou, plně vybavenou garsonku po kompletní rekonstrukci, která se nachází v oblíbené části Prahy 2. Byt zaujme svým moderním designem, útulnou atmosférou a pečlivě zvolenými detaily. Je připraven k nastěhování od poloviny prosince a poskytuje ideální zázemí pro jednotlivce, kteří hledají komfortní bydlení v širším centru města.
Dispozice bytu:
Hlavní obytná místnost nabízí příjemné a funkční uspořádání s kuchyňským koutem, jídelním stolkem a relaxační zónou. Kuchyň je vybavena moderními spotřebiči a nabízí dostatek úložného i pracovního prostoru. Koupelna prošla kompletní rekonstrukcí, je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Úložné prostory v bytě zajišťují praktické a pohodlné uspořádání každodenních věcí.
Lokalita:
Jaromírova ulice se nachází v žádané části Prahy 2, která nabízí perfektní kombinaci klidu, zeleně a městského života. V bezprostřední blízkosti naleznete kavárny, restaurace, obchody i kulturní zařízení. Pár minut chůze od bytu se nachází park Folimanka, ideální pro procházky či sport. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka a stanice metra C – Vyšehrad, což umožňuje rychlé spojení do všech částí města.
Měsíční nájem: 23.400 Kč (včetně elektřiny i internetu)
Vratná kauce: 30.000 Kč
Byt je k dispozici od 15.12.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám byt osobně ukážeme a poskytneme více informací při osobní prohlídce nebo v naší kanceláři. Tento byt představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají moderní a bezstarostné bydlení v srdci Prahy.
Olšanská 2643/1a, Praha, Žižkov
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Nicole Dorňáková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Praze 2?