Nesebar
Představte si, jak otevřete dveře do svého nového domova a první, co vás zaujme, je světlo, které zalévá prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Tento dvoupokojový apartmán o velikosti 61 m² na třetím patře šestipodlažního komplexu Garden of Eden v malebném Sveti Vlas nabízí vše, co si můžete přát pro pohodlný život u moře.
Dispozice bytu je praktická a příjemná: vstupní hala vás přivítá a vede do obývacího prostoru, kde se pohodlně vměstná jídelní stůl i relaxační část. Kromě obývacího pokoje zde najdete ložnici, moderní koupelnu s toaletou, balkon, ze kterého se otevírá dechberoucí výhled na moře. Apartmán má jižní orientaci.
Byt je plně zařízený a připravený k okamžitému užívání, což jej činí vhodným pro osobní pobyt, rekreaci i investici s možností pronájmu.
Komplex Garden of Eden nabízí neuvěřitelné množství vybavení:
7 venkovních bazénů s dětskými sekcemi a jeden krytý bazén
4 bary a 3 restaurace s mezinárodní kuchyní
moderní fitness centrum a wellness centrum
tenisový kurt a prostorný podzemní parkovací dům se čtyřmi úrovněmi
Komplex leží přímo na první linii u moře, takže pláž je vzdálena jen pár kroků. V okolí najdete restaurace, kavárny, obchody i veškerou občanskou vybavenost. Poplatek za údržbu činí 1355 € ročně a zahrnuje péči o společné prostory a bazény.
Tento apartmán nabízí nejen výjimečný životní styl, ale také možnost vytvořit si krásné vzpomínky u moře a investici do budoucna. Domluvte si prohlídku v čase, který vám vyhovuje, i o víkendech. Postarám se o celý proces od A do Z a zajistím, aby vaše cesta k novému domovu byla pohodlná a bezstarostná.
Bubenská 122/20, Praha, Holešovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Angelina Vasileva
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk?