Břeclavská, Severní Předměstí - Plzeň 1
(vratná jistota Kč, náklady na bydlení 4.722,- Kč, poplatek za podnájem)
K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 3+1 v panelovém domě, v rušnější části města Plzeň - Vinice. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v 1. patře domu s výtahem. K bytu náleží sklep a balkon.
Byt je vhodný pro rodinu s dětmi nebo také jako studentské bydlení díky neprůchodným pokojům.
Byt se nabízí částečně vybavený.
Kuchyňský kout disponuje kombinovanou lednicí s mrazákem, kombinovaným sporákem, potravinovou skříní a jídelním stolem se židlemi.
Koupelna je potom zařízena vanou, koupelnovou skříňkou, galerkou a pračkou.
Toaleta je umístěna samostatně.
Obývací pokoj je vybavený gaučem, konferenčním stolkem a komodou pod televizor. Z obývacího pokoje se vstupuje na prostorný balkon.
V prvním volném pokoji nejdete jednolůžko a prostornou šatní skříň. Z této místnosti se vstupuje na balkon.
V druhém volném pokoji je jednoduchá skříň.
Zbytek dává prostor k dovybavení dle uvážení nového nájemníka.
V blízkosti bytu najdeme veškerou občanskou vybavenost, restaurace, obchody, základní a mateřskou školu, obchodní centrum, zdravotnické zařízení a lékárny. Byt se nachází nad ZOO. Ve vzdálenosti 5 minut chůze zastávky autobusů č.25, 41,56,S1 a tramvajové zastávky č.4 20 minut pěší chůze.
Byt je volný k nastěhování od 1.11.2025
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
Milady Horákové 1957/13, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Miloslava Kačerová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Plzni?