Prodej činžovního domu, Ostrava, Příbramská, 823 m2

Příbramská, Slezská Ostrava

33 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 151 512 Kč /za měsíc

(včetně provize)

Prémioví partneři v Ostravě

Informace k nemovitosti

Realitní kancelář 100klíčů Vám nabízí pětipodlažní dům umístěný v blízkosti centra Ostravy, na adrese Příbramská 9.

Jedná se o jedinečnou investiční příležitost na Slezské Ostravě s širokou škálou využití a potenciálem.

V současné chvíli je nemovitost využívána jako sídlo firmy s kancelářskými a skladovacími prostory. Součástí je prostorná bytová jednotka v podkroví domu.

K domu náleží dvě velké garáže a velkou výhodou je dlážděné parkoviště až pro dvanáct vozů se závorou na dálkové ovládání.
Na pozemku se dále nachází samostatná garáž s elektrickými vraty, která může sloužit i jako další úložný prostor či sklad.

Původní dispozicí domu bylo sedm samostatných bytových jednotek a do tohoto stavu lze prostory opět jednoduše upravit. Také v katastru nemovitostí je dům veden jako bytový.

Využití je nicméně variabilní, ať už jako sídlo společnosti, ordinací či jako okamžitý pronájem současných kanceláří se skladovým zázemím.

Dispozice:

1.NP - 223 m2 - Skladovací prostory, dvě garáže propojené interiérovými dveřmi s objektem (31 a 40 m2).

2.NP - 164 m2 - Dvě jednotky se sociálním zázemím, vstup hlavními dveřmi z uliční strany, rovněž ze strany z parkoviště za domem.

3.NP - 164 m2 - Dvě jednotky se sociálním zázemím, momentálně dlouhodobě pronajaté jako sídlo firmy.

4.NP - 164 m2 - Dvě jednotky se sociálním zázemím.

5.NP - 111 m2 - Podkrovní byt s obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, ložnicí, koupelnou s rohovou vanou, šatnou a balkonem s úchvatným výhledem na město.

Celková plocha stávajících kancelářských prostor 492 m².

Zastavěná plocha včetně garáží 255 m2.

Parkoviště a ostatní plocha 460 m2.

Zahrada 216 m2.

Podrobný popis viz přiložené půdorysy a virtuální prohlídka domu.

Vytápění řešeno individuálními kondenzačními TUV plynovými kotli v každé jednotce.

Dům je napojen na elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci.
Celý objekt má strukturovanou LAN síť a serverovna v 1.NP je klimatizovaná.
Mikrovlnné připojení na internet PODA.

Dům prošel zdařilou rekonstrukcí a je připraven k okamžitému využití dle Vašich představ.

Jedná se o klidné místo s výbornou dostupností do centra Ostravy.

Pro další informace a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nemovitosti

Cena
33 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
4. 11. 2025
Adresa
Příbramská, Slezská Ostrava
ID
250000838
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
823 m2
Zastavěná plocha
255 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory, Klimatizace
Zdroj topení
Plynový kotel
Zdroj teplé vody
Plynový kotel
Garáž
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Ing. Eva Tuscherová

Ing. Eva Tuscherová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.


Vybrané články z našeho blogu