Prodej bytu 3+1, Falcone, Itálie, 57 m2

Falcone

84 000 € /za nemovitost
Prémioví partneři

Informace k bytu

Moderní a světlý byt s výhledem na moře v rezidenčním komplexu „La Mantinera“ – Falcone. Nabízíme k prodeji pěkný, kompletně zrekonstruovaný byt, včetně veškerých instalací, nacházející se ve druhém patře budovy s výtahem v rámci rezidenčního komplexu „La Mantinera“. Nemovitost se nachází v klidném a dobře udržovaném prostředí s vlastním parkováním, zahrádkou a prostorným společným parkem.
Byt je velmi světlý a nabízí:
Vstup do obytné kuchyně s možností rozšíření
Manželskou ložnici
Dvě koupelny, z nichž jedna je velmi prostorná s vanou či sprchou, snadno přeměnitelná na pokoj pro hosty
Moderní dokončovací práce
Zařízení v ceně bytu
Velký zasklený balkon s výhledem na moře
Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají komfort, světlo a moderní bydlení v dobře dostupné rezidenční lokalitě.

Parametry bytu

Cena
84 000 € /za nemovitost
Aktualizováno
24. 11. 2025
Adresa
Falcone
ID
2025-128
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2.
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
57 m2
Podlahová plocha
57 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

K domovu

Varšavská 715/36, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Simona Hradilová

Simona Hradilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu