Pronájem bytu 2+1, Orlová - Lutyně, Ke Studánce, 50 m2 (ID: 4122072)

Ke Studánce, Orlová-Lutyně, Orlová - Lutyně

8 900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 2450, kauce 11350, + adm. poplatek 4000)

Prémioví partneři v Orlové

Informace k bytu

Hledáte útulné a praktické bydlení v dobré lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah? Tento byt v Orlové na ulici Ke Studánce nabízí pohodlí, funkční uspořádání a příjemné prostředí ideální pro klidné městské bydlení.

Dispozice bytu.
Byt o rozloze přibližně 50 m² se nachází ve 7. podlaží zatepleného domu s výtahem. Díky neprůchozím pokojům poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro pohodlné bydlení.

Součástí bytu je:
Moderní kuchyňská linka se sporákem.
Koupelna s vanou, umyvadlem a připojením na pračku.
Prostorný obývací pokoj a ložnice s dostatkem denního světla.
Dům je ve velmi dobrém technickém stavu, čistý a udržovaný. Parkování je možné přímo v okolí domu.

Pro koho je byt vhodný.
Byt je ideální pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dopravní dostupností a pohodlným přístupem ke službám města.

Proč si tento byt pronajmout.
Klidná lokalita s příjemnou atmosférou.
Praktická dispozice s neprůchozími pokoji.
Dobře udržovaný dům se zateplením a výtahem.
Parkování v bezprostřední blízkosti.
Veškeré služby a obchody v docházkové vzdálenosti.



Co nabízí lokalita Ke Studánce.
Ulice Ke Studánce patří mezi oblíbené části Orlové díky kombinaci klidu a výborné dostupnosti. V okolí najdete obchody, restaurace, školu, školku i zdravotní středisko. Na dosah je i zeleň a místa pro procházky nebo volnočasové aktivity. Do centra města se snadno dostanete pěšky nebo městskou dopravou, která zajišťuje spojení i do sousedních obcí a měst.

Zaujala vás tato nabídka? Vyplňte poptávkový formulář nebo mě kontaktujte a domluvte si prohlídku, kde se o výhodách tohoto bytu přesvědčíte osobně.

Parametry bytu

Cena
8 900 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 2450, kauce 11350, + adm. poplatek 4000
Aktualizováno
14. 1. 2026
Adresa
Ke Studánce, Orlová-Lutyně, Orlová - Lutyně
ID
F2569090
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
7. z 8
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V
Voda
Vodovod
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 28 lidí

Prodejce

Radovan Rykala

Radovan Rykala

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Orlové?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu