Prodej rodinného domu, Žehušice, V Chaloupkách, 97 m2

V Chaloupkách, Žehušice

2 800 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 514 Kč /za měsíc

(včetně provize)

Prémioví partneři v Žehušicích

Informace k domu

Jedná se o roubené stavení z konce 19. nebo počátku 20. století. Zadní nosná zeď je kamenná, zdi kuchyně zůstaly v původním stavu, tj. roubené, zbytek stavby byl zevnitř opatřen cihlovou obezdívkou o tloušťce 30 cm. Vnitřní příčky jsou cihlové o tloušťce 15, resp. 30 cm. Celková obytná plocha je cca 71 m2. U domu je původní suché WC, splachovací WC je uvnitř. Do domu je přivedena pitná voda z místního vodovodu, kanalizace napojená na obecní kanalizační systém a plyn. Elektrická přípojka je 3x25 A, elektřina je rozvedena po celém domě i na půdu a vně domu. Topení zajišťuje plynový kotel řízený prostorovým termostatem, topná tělesa jsou vybavena termostatickými hlavicemi. Obytné místnosti mají betonovou podlahu zakrytou PVC, resp. linoleem.
Kuchyně
Kuchyně o ploše cca 24 m2 je vybavena plynovým sporákem s digestoří. Pitná voda je přivedena k nerezovému dřezu s pákovou baterií, pod nímž je umístěn elektrický boiler s obsahem 10 l. Pod oknem je umístěn deskový radiátor 600x1200 mm. Vybavením kuchyně je dále kombinovaná lednice s mrazákem, kamna na dřevo, 2 starožitné skříně, 1 starožitná a 1 starší vitrína, kuchyňský stůl a 4 židle, dvě novější křesla a válenda.
Ložnice
Ložnice s plochou cca 19 m2 je vybavena deskovým radiátorem 600x1000 mm. Vybavením ložnice je starší manželská postel s nočními stolky, starožitná trojdílná skříň, zasklená knihovna a stůl s několika židlemi. V ložnici je také nouzové rozkládací lůžko s úložným prostorem a nástěnná knihovna.
Pokoj
Pokoj o ploše cca 13 m2 je vybaven deskovým radiátorem 600x800 mm. Vybavením pokoje jsou 2 postele, 2 skříně, konferenční stolek s krátkou lavicí a stojací lampa.
Koupelna
V koupelně o ploše cca 3,5 m2 je umístěn plynový kotel BAXI-ECO-240Fi s odkouřením nad střechu se jmenovitým tepelným výkonem 24 kW a účinností 90,3%. V koupelně je umyvadlo a sprchový kout, napojené na plynový kotel. Koupelna je vyhřívána tzv. „žebříkem“ 750x940 mm. V době, kdy kotel není v provozu lze použít infrazářič s maximálním výkonem 2,5 kW. Nad umyvadlem je nika pro uložení hygienických potřeb, v jejíž stěně je uzavíratelná větrací mřížka.
Komora
Komora má jen cca 3,5 m2, protože z původně větší místnosti vznikla koupelna. Je vybavena několika úložnými policemi.
WC
Na WC je umístěna rozvodná skříň s elektroměrem. Je tam umístěna také již nefunkční pumpa, která dříve umožňovala čerpání vody ze studny. Pod podlahou je umístěn přívod vody s vodoměrem.
Kůlny
Obě kůlny mají celkovou plochu cca 26,5 m2, zadní kůlna je zhruba z jedné poloviny podsklepená. Kůlny obsahují základní „chalupářské“ nářadí a také elektrickou sekačku,
elektrický rekultivátor, elektrický drtič větví, cirkulárku s nastavitelným stolem atd. V kůlnách jsou uskladněny brikety a zásoba dřeva.
Půda
Půda zahrnuje celou plochu domu a má plochu cca 130 m2. Přístup na půdu je po žebříku z přední kůlny.
V obci se nachází základní a mateřská škola, obchod, lékař, obecní úřad, pošta a knihovna. Dobá dopravní
dostupnost do Čáslavi 5 Km nebo Kutné Hory 10 Km. Lze financovat hypotékou, s kterou vám rádi pomůžeme.
Doporučujeme prohlídku.

Parametry domu

Cena
2 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
1. 12. 2025
Adresa
V Chaloupkách, Žehušice
ID
02584
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
97 m2
Zastavěná plocha
130 m2
Podlahová plocha
97 m2
Plocha pozemku
894 m2
Plocha zahrady
894 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Vodovod, Studna
Sklep
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Kot Nemovite, s.r.o.

Kot Nemovite, s.r.o.

Puškinova 326, Hradec Králové

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Petr Pešát

Petr Pešát

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Žehušicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu