Rás al-Chajma
RE/MAX De la More je realitní kancelář s českým managementem s více než 20 letům osobních zkušeností se životem, prací a investováním v Emirátech. Klientům poskytujeme komplexní, nadstandardní služby s individuálním přístupem. Náš tým zajišťuje kompletní správu Vaší nemovitosti, krátkodobý či dlouhodobý pronájem, renovace, vybavení jednotky atd.
Atraktivní nabídka hotové, plně vybavené jednotky 2+kk v komplexu Pacific na Al Marjan Island, Ras Al Khaimah. Užijte si dechberoucí výhled na moře a vnitroblok, přímý přístup na soukromou pláž a luxusní vybavení budovy včetně střešních bazénů, fitness, wellness, tenisových kurtů a 24/7 concierge. Ideální pro Váš druhý domov či pro investici (aktuální růst cen nemovitosti 20% ročně)pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, tento apartmán kombinuje moderní komfort s exkluzivním pobřežním životním stylem.
Apartmán je v původním (budova dokončena na přelomu 2017/2018) avšak v renovovaném stavu. V červnu 2024 instalovány nové stropy s bodovými světly v chodbě a kuchyni, nově vyspárovány podlahy a koupelny, nové vodovodní baterie, celková kontrola a izolace klimatizace a další.
Vysoké patro a první řada od moře.
- Typ: Apartmán s 1 ložnicí
- Zařízený: Ano
- Volný/bez nájemníka
- Koupelny: Hlavní koupelna + toaleta
- Výhled: Moře / nádvoří
- Celková užitná plocha: 72 m2
- Parkovací místa v garáži
Vybavení:
- Přístup na soukromou pláž - přímý přístup na soukromou pláž.
- Bazény - Střešní bazény.
- Vířivka a lázně - Vířivka a parní lázeň
- Fitness centrum - Plně vybavená posilovna s kardio zónou.
- Tenisové kurty - Venkovní střešní tenisový kurt
- Basketbalové hřiště - Venkovní basketbalové hřiště.
- Dětské hřiště - Bezpečné a zábavné hřiště pro děti.
- 24/7 ostraha - komunita s 24hodinovou ostrahou a kamerovým systémem.
- Concierge služby - Concierge v objektu pro pomoc s různými službami.
- Podzemní parkování - Bezpečné podzemní parkovací stání pro rezidenty.
- Obchody - Supermarket, lékárna, prádelna/čistírna
- Možnosti stravování - Mnoho restaurací a kaváren v přízemí komplexu s výhledem na moře
Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku/videoprohlídku.
Korunní 2569/108, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Kateřina André
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk?