17. listopadu, Havířov-Město, Havířov - Město
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný a světlý byt 2+1, který se nachází v žádané lokalitě Havířov-Město na ulici 17. listopadu 928/5. Byt je po kompletní rekonstrukci a je připraven k okamžitému nastěhování. Samozřejmostí je možnost trvalého pobytu.
V celém bytě byla provedena nová elektroinstalace, položeny nové plovoucí podlahy a instalovány nové interiérové i vstupní dveře, což zajišťuje moderní vzhled a vysoký komfort bydlení. Dispozice bytu je velmi praktická – pokoje jsou neprůchozí, což poskytuje dostatek soukromí. Z většího pokoje je přímý vstup na lodžii, ideální pro relaxaci.
Kuchyň je vybavena novou moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, která uspokojí i náročnější uživatele. Koupelna disponuje vanou, WC je samostatné, což je velkou výhodou pro každodenní provoz domácnosti.
Dům prošel kompletním zateplením a revitalizací, což se pozitivně projevuje na nižších nákladech na bydlení. Za domem se nachází dětské hřiště, v bezprostřední blízkosti jsou zastávky MHD, obchody, supermarket Kaufland, škola i další občanská vybavenost.
Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce, pár nebo menší rodinu, která hledá moderní bydlení po rekonstrukci v klidné a dobře dostupné části Havířova.
Neváhejte a domluvte si prohlídku – byt vás zaujme svou dispozicí, moderním provedením i skvělou lokalitou.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
René Cechel
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově?