Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Moravská Ostrava, Dr. Malého, 56 m2 (ID: 4141994)

Dr. Malého, Ostrava-Mor.Ostrava, Ostrava - Moravská Ostrava

12 250 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby 3610, kauce 24500, + adm. poplatek 5000)

Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Hledáte klidné a hezké bydlení v Moravské Ostravě? Tento byt 2+1 s balkónem splní vaše očekávání. Jedná se i klidnou zástavbu poblíž OD Nová Karolina, nachází se na ulici Dr. Malého 27, s ideální dostupností k MHD, obchodům, ostatním aktivitám.
Nyní probíhají rozsáhlé opravy interiéru, budou položeny plovoucí podlahy v celém bytě, ustavena moderní a vkusná kuchyňská linka, s elektrickou vestavbou a místem pro ustavení myčky.
Pračku pohodlně umístíte do komory, kde je zřízena přípojka. Pokoje jsou neprůchozí, samostatné a situované na opačné světové strany. Byt se nachází v ideálním 2 patře nízké zástavby, s parkováním přímo před domem.
Zavolejte a dojednejte si prohlídku, tento byt je Vaše pravá volba.

Parametry bytu

Cena
12 250 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ služby 3610, kauce 24500, + adm. poplatek 5000
Aktualizováno
30. 12. 2025
Adresa
Dr. Malého, Ostrava-Mor.Ostrava, Ostrava - Moravská Ostrava
ID
F2569934
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
3. z 4
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
56 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V
Voda
Vodovod
Balkon
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 25 lidí

Prodejce

Kateřina Vlachopulosová

Kateřina Vlachopulosová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu