Bezděčínská, Mladá Boleslav, Čejetičky
Nabízím k prodeji moderní rodinný dům 5+kk o užitné ploše 140 m² + garáž 20 m² s pozemkem 409 m² v žádané lokalitě Čejetičky u Mladé Boleslavi (Sahara).
Dům byl připravován pro vlastní bydlení současných majitelů, čemuž odpovídá kvalita provedení i důraz na funkčnost. Dispozice 5+kk poskytuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a čtyři samostatné pokoje, vhodné pro rodinu i kombinaci bydlení a home office. Interiér působí světle a vzdušně, s důrazem na praktičnost a dostatek úložných prostor.
Technické vybavení domu je nadstandardní: v celém domě je podlahové vytápění s termostatem v každém pokoji, což umožňuje samostatnou regulaci teploty. Komfort zvyšuje klimatizace a kvalitně zvolené materiály. Nízkonákladové bydlení bez nutnosti jakýchkoliv úprav.
Pozemek o výměře 409 m² nabízí příjemné zázemí pro odpočinek, dětské aktivity i zahradničení, přičemž si zachovává rozumné nároky na údržbu. Parkování je zajištěno v garáži a na pozemku.
Lokalita Čejetičky (Sahara) nabízí klidné rodinné bydlení v blízkosti Mladé Boleslavi s výbornou dopravní dostupností. Rychlé napojení na dálnici v obou směrech Praha/Liberec. V dosahu je kompletní občanská vybavenost města a zároveň možnosti sportu a odpočinku v okolní přírodě.
Dům je vhodný pro klienty, kteří hledají kvalitně provedené, funkční bydlení v dobré dojezdové vzdálenosti do Mladé Boleslavi a okolí. Pro podrobnější informace nebo sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte.
U Kasáren 1377, Mladá Boleslav
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Michal Kubelka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Mladé Boleslavi?