Královická, Praha, Strašnice
(+ 1.800,- topení a teplá voda + 1.700,- zálohy na vodné, stočné, odpad)
Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k dlouhodobému pronájmu velmi příjemný a klidný mezonetový byt 2+kk o celkové ploše 54 m², který se nachází v oblíbené vilové čtvrti Prahy 10 – Strašnice, v ulici Královická. Byt je situován v udržovaném bytovém domě bez výtahu, ve 2. nadzemním podlaží, a nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a skvělé dostupnosti do centra města.
Vstupní úroveň bytu tvoří chodba, koupelna s vanou a WC a světlá místnost s kuchyňským koutem. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči – sporákem, troubou, lednicí s mrazákem.
V podkroví se nachází prostorná obytná místnost s možností oddělení klidové části na spaní a samostatné WC. Díky mezonetovému řešení působí byt vzdušně a nabízí dostatek soukromí.
Byt je kompletně zařízený nábytkem a spotřebiči, včetně pračky a sušičky. V rámci rekonstrukce byla instalována také klimatizační jednotka, která zajišťuje komfortní bydlení po celý rok.
Strašnice patří dlouhodobě mezi velmi vyhledávané lokality. Dům se nachází v tiché vilové zástavbě, která zaručuje klidné bydlení, přesto však s výbornou dostupností. Stanice metra A – Skalka je vzdálena pouhých 5 minut chůze. V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchody, restaurace, kavárny, lékárny, zdravotnická zařízení i možnosti pro sport a relaxaci.
Finanční podmínky:
Nájemné: 18.000 Kč / měsíc
Paušál za vytápění a teplou vodu: 1.800 Kč / měsíc
Zálohy na elektřinu, vodné a stočné a odvoz odpadu: 1.700 Kč / měsíc (vyúčtování dle měřidel)
Vratná kauce: 25.000 Kč
Provize RK: 18.000 Kč
Byt osobně doporučuji všem, kteří hledají klidné, komfortní a stylové bydlení v žádané části Prahy. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě. Neváhejte mě kontaktovat, rád Vám byt osobně představím a zodpovím veškeré dotazy.
28. října 919, Neratovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Tomáš Novák
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 10?