Pronájem bytu 2+1, Praha - Vinohrady, Anny Letenské, 54 m2 (ID: 4162871)

Anny Letenské, Praha, Vinohrady

27 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Poplatky 2 000 Kč. )

Prémioví partneři v Praze 2

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Budovy rezidence se nacházejí na Vinohradech, aristokratické čtvrti Prahy, v blízkosti parku Riegrovy sady a Vinohradského divadla, 5 minut pěšky od Václavského náměstí a Národního musea.
V okolí naleznete malé markety, restaurace, vinárny, ale také divadla a sportovní centra.Výborné místo k bydlení i k trávení dovolené a zajímavá poloha pro služební cesty: domy se nacházejí blízko stanice metra a hlavních linek městské dopravy na náměstí Míru, kde stojí již zmiňované Vinohradské divadlo; k dispozici je soukromé parkování v Italské ulici vedle náměstí Míru.
Prvotřídní a pečlivá rekonstrukce, která byla dokončena v roce 2006, vrátila domům jejich originální historickou identitu, a to v každém detailu; všechny byty byly rekonstruovány v původním rozdělení s velkým důrazem na design jejich interiéru (luxusní koupelny, elegantní zařízení s orientálními koberci).
Nový zařízený byt 2+1 v přízemí se zahrádkou,v původním italském stylu o rozloze 54 m2. Byt se nachází ve velmi atraktivní části Vinohrad - blízko Muzea a nákupní zóny Vinohradský pavilon. V bytě je předsíň, zařízená kuchyň, obývací pokoj/jídelna, ložnice, koupelna s vanou, skladovací místnost. Kuchyňské spotřebiče – lednice, mrazák, myčka, pračka se sušičkou, trouba. Originální Italský styl s parketami, připojeni na satelit, plynové topení a vestavěné skříně. Připojení na telefon a Internet jsou možné. Plyn, elektřina a služby v domě se platí zvlášť. Nový výtah. Depozit ve výši 2 měsíčních nájmů.

K dispozici

Parametry bytu

Cena
27 500 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
Poplatky 2 000 Kč.
Aktualizováno
25. 1. 2026
Adresa
Anny Letenské, Praha, Vinohrady
ID
1173
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Ano
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
54 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Balkon
Lodžie
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

V. I. P. Homes, s.r.o.

Nádražní 58/110, Praha, Smíchov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mária Mihinová

Mária Mihinová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Praze 2?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu