Prodej bytu 1+1, Litoměřice - Předměstí, Odboje, 46 m2

Odboje, Předměstí

3 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 749 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Litoměřicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Informace k bytu

V naší nabídce naleznete k prodeji investiční byt v dispozici 1+1, který se nachází v ulici Odboje ve městě Litoměřice. Bytová jednotka je o ploše 45,6 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí panelového domu.

Nemovitost je v celkově dobrém a udržovaném stavu, je tomu 3 roky, co byt prošel kompletní rekonstrukcí. Kuchyně působí vzdušným a čistým dojmem. Bytová jednotka disponuje balkonem, plastovými okny a velkou šatnou. Bytové jádro je zděné. V nemovitosti najdete podlahu v opravdu dobrém stavu. Samozřejmostí je v koupelně toaleta se sprchovým koutem.

V bytu najdete všechny potřebné inženýrské sítě, tedy elektřinu, teplou a studenou vodu. Topení je ústřední. Součástí prodeje je také sklepní kóje pro úklid sezónních a nepotřebných věcí. Nemovitost je prodávána s investičním záměrem. V současnosti je byt pronajímaný a nájemník by si přál v bytové jednotce i nadále zůstat.

Nemovitost je vhodná pro investora, který byt využije k investičnímu záměru a dalšímu budoucímu pronájmu. Díky vstupní investici a pravidelnému měsíčnímu nájemnému může budoucí majitel plně či částečně pokrýt hypotéku na svou nemovitost. Všechny další informace o nemovitosti jsou k dispozici na vyžádání. V případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat makléře Dobré realitky.

Parametry bytu

Cena
3 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 1. 2026
Adresa
Odboje, Předměstí
ID
474
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
1. z 8
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
46 m2
Podlahová plocha
46 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Zpevněná, Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Balkon
Sklep
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Dobrá realitka

Dobrá realitka

Velká Dominikánská 102/23, Litoměřice-Město

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Miroslav  Pokorný

Mgr. Miroslav Pokorný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Litoměřicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu