Sokolovská, Dobřany
Nabízíme hezký světlý byt o výměře 28 m² s prostornou lodžií ve 2. podlaží menšího panelového domu, obklopeného zelení, umístěného v klidné části Dobřan.
Byt je nově zrekonstruován, na podlaze je dlažba s dekorem dřeva, nová kuchyňská linka a nová koupelna se sprchovým koutem. Pronajímá se částečně zařízený, vybavený kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou, lednicí s mrazákem. jídelním stolem a židlemi, pračkou. Vytápění a ohřev vody je řešen dálkově, okna plastová, dům je po renovaci fasády.
Předností lokality je skvělá občanská vybavenost – obchody, služby, lékař, sportoviště, restaurace i areál s přírodním koupalištěm jsou v docházkové vzdálenosti. Nedaleko je autobusová i vlaková stanice, do Plzně se dostanete rychle a pohodlně.
Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří chtějí moderní bydlení s klidem a pohodou.
Byt je k dispozici od 15. 3. 2026, prohlídky jsou již možné.
Americká 819/19, Plzeň, Jižní Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Helena Vinařová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Dobřanech (okr. Plzeň-jih)?