Postoloprty, Vrbka
Hledáte klidné rodinné zázemí s jasným potenciálem pro modernizaci? Mám pro Vás k prodeji samostatnou polovinu dvojdomu (okál) v obci Vrbka u Postoloprt č.p. 54. Tato nemovitost v sobě spojuje výhodu okamžitého bydlení s možností proměny v designový domov, jak dokládají vizualizace exteriéru i interiéru.
Klíčové parametry nemovitosti:
Celková plocha pozemků: 494 m² (zahrnuje zastavěnou plochu 81 m² a zahradu 413 m²).
Dispozice: 4+1 až 5+1 s bohatým technickým zázemím.
Stav: Udržovaný původní stav, ihned obyvatelný, poctivě podsklepený.
Nabídková cena: 2 250 000 Kč.
Dispoziční řešení (cca 160 m² užitné plochy).
Dům je promyšleně rozdělen do několika podlaží, která uspokojí potřeby i větší rodiny:
1. NP (přízemí): Světlý obývací pokoj (16,4 m²), kuchyně (9,6 m²), pokoj (9,7 m²), WC (3,2 m²) a předsíň. Z obou stran podlaží jsou k dispozici balkony (každý 7,2 m²).
2. NP (patro): Tři samostatné ložnice (13,1 m²; 12,9 m² a 8,2 m²), koupelna (4,2 m²) a další balkon (7,2 m²).
Suterén (1. PP): Plné podsklepení zahrnující garáž (12,6 m²) a technické místnosti, sklady a kotelnu na tuhá paliva (celkem cca 21 m²).
Půda: Rozlehlý úložný prostor o ploše 47,4 m² s dobrým přístupem.
Zahrada a lokalita:
K domu náleží rovinatá, oplocená zahrada s hospodářským zázemím, která nabízí soukromí a nerušený výhled do otevřené krajiny.
Lokalita Vrbka u Postoloprt je klidné místo s minimálním provozem, přesto s výbornou dostupností na dálnici D7 směr Praha – Chomutov.
Proč investovat právě zde?
Představa o budoucnosti: Díky kvalitním vizualizacím přesně vidíte moderní potenciál domu.
Bezpečný nákup: Nemovitost je v osobním vlastnictví, bez jakýchkoliv omezení či zástavních práv.
Variabilita a prostor: Kombinace mnoha místností, garáže a velké půdy je ideální pro rodinné bydlení i hobby zázemí.
V případě zájmu o prohlídku nebo doplňující informace mě neváhejte kontaktovat. Jako součást svých služeb Vám také zajistím financování této nemovitosti na míru Vašim potřebám.
U Věžových domů 2934/5, Most
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 4 lidí
Ing. Radek Šprinc
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Postoloprtech?