Vnorovy
(včetně provize, včetně právního servisu)
Hledáte dokonalé soukromí, kde za sebou zavřete dveře a svět venku přestane existovat? Nabízíme k prodeji nadstandardně udržovaný přízemní dům ve Vnorovech, který spojuje absolutní ticho uzavřeného dvora s výbornou dostupností do Strážnice a Veselí nad Moravou. Tato nemovitost o uliční šíři 17 m je ideální volbou pro ty, kteří ocení poctivou rekonstrukci (nová elektřina, zateplení, fasáda, plastová okna) bez nutnosti dalších investic a hledají bezpečné zázemí v klidné obci.
Velice pěkný a útulný dům o zastavěné ploše 150 m2 je rozdělen na dvě funkční části - na hlavní obytnou část 3+kk s koupelnou s vanou, samostatným WC s umývátkem a komoru, kde srdcem domu je prostorný obývací pokoj s krbovými kamny s výměníkem a samostatné křídlo 1+1 s koupelnou se sprchovým koutem a WC. Na obytnou část navazuje prostorný dvůr 155 m2 s komfortním krytým posezením pod pergolou, skladem 4 x 4 m a kotelnou, kde je umístěný plynový kotel využívaný pro vytápění domu mimo krbových kamen a el. bojler se solárním panelem pro ohřev vody. Přímo z ulice je prostorný vjezd na pozemek pro 2 auta, a to dvěma vjezdovými bránami na dálkové ovládání. Možnost ponechání stávajícího vybavení.
Vnorovy jsou vyhledávanou lokalitou právě pro své umístění - Strážnice - město folkloru a tradic pouhé 3 minuty cesty. Budete mít na dosah nádherný zámecký park, skanzen i vyhlášené kulturní akce. Ideální pro víkendové procházky nebo návštěvu místních vinoték. A město Veselí nad Moravou 5 minut cesty nabízí kompletní infrastrukturu - supermarkety, poliklinika, úřady, školy a široké sportovní vyžití včetně koupaliště, přístaviště Baťova kanálu i síť bezpečných cyklostezek a tras podél řeky Moravy.
Pro bližší informace či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máchova 1301/2, Brno, Královo Pole
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Mgr. Iveta Jandová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Vnorovech?