Strážnická, Praha, Čimice
Ojedinělá nabídka nadstandardně prostorného (dvougeneračního), kompletně nově zrekonstruovaného bytu o dispozici 4,5+1-2/L, který se nachází ve třetím patře nízkopodlažního panelového domu bez výtahu v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy.
Dispozice 4,5+1-2/L označuje následující skladbu místností:
- 4x samostatný pokoj,
- 1x samostatná pracovna nebo šatna,
- 1x chodba, která se skládá ze dvou samostatných částí,
- 2x koupelna s toaletou,
- 1x plnohodnotná kuchyň
- 1x prostor pro umístění malého kuchyňského koutu v části bytu, kterou lze užívat separovaně a která dále obsahuje jeden z uvedených pokojů, samostatnou koupelnu s toaletou a samostatnou vstupní chodbu s místem na úložné prostory, případně i na automatickou pračku,
- 1x zasklená lodžie,
- 1x sklepní kóje,
Dispozici si můžete prohlédnout v přiloženém plánku ve fotogalerii.
Rekonstrukce bytu byla právě dokončena zkušenou realizační firmou a zahrnovala vše od nivelace podlah, vyzdění obou jader, vodoinstalaci, odpady, vzduchotechniku i elektroinstalaci zakončenou revizní zprávou. Na hlavní i druhou kuchyňskou linku (kterou můžete, ale nemusíte instalovat) jsou připraveny všechny přípojky elektřiny i přívody vody a odpadu tak, aby budoucího vlastníka při návrhu kuchyně nijak neomezovaly a zajistily dodržení platných norem. Kuchyňské linky nejsou součástí nabídky a nový vlastník si je řeší dle svých potřeb.
Díky svému dispozičnímu řešení nabízí tento byt více variant jeho používání dle toho, jak se budou v průběhu času měnit potřeby rodiny. Rodiče např. můžou nejprve využívat separátní část interiéru jako nadstandardní ložnici s vlastní koupelnou, toaletou a šatnou, a později si zde umím představit třeba dospívajícího člena rodiny se svou partnerkou/rem, kdy bude tato část bytu sloužit jako samostatná jednotka 1+kk se vším, co je třeba, včetně kuchyňského koutu a dostatku soukromí.
Neméně zajímavou alternativou je pak pojetí koupě této nemovitosti jako investiční příležitosti, kdy dané dispoziční řešení otevírá zajímavé možnosti směrem k maximalizaci výnosu z pronájmu.
Co musím určitě vyzdvihnout je také lokalita. Výborná dostupnost MHD i centra města, mimořádný klid v sousedství vilové čtvrti a absolutně bezproblémové parkování jsou jen některými z výhod, které toto bydlení nabízí.
Budu se těšit na setkání s Vámi
Vinařská 1015/4, Ústí nad Labem, Klíše
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+1 v Praze 8?