Prodej bytu 3+kk, Praha - Strašnice, Vinohradská, 78 m2 (ID: 4201373)

Vinohradská, Praha 10

11 450 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 51 175 Kč /za měsíc

(Cena je včetně provize RK a právních služeb. měsíční poplatky jsou cca 10 000,-Kč)

Prémioví partneři v Praze 10

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Bydlení s výhledem, který se neomrzí!
Hledáte domov, kde budete mít celou Prahu jako na dlani? V 16. patře ikonických „Pražských dvojčat“ v Rezidenci Vinice na vás čeká slunný byt 3+kk, který můžete snadno proměnit i v prostorné 4+kk.
Proč si tento byt zamilujete?
Panoramatický výhled: Každý den jiná scenerie přímo z vašeho obývacího pokoje.
Klid v centru dění: Okna jsou orientována do tiché zóny, takže ruch ulice neuslyšíte.
Maximální komfort: Nákup v Penny „suchou nohou“ přímo z výtahu a automyčka v garážích.
Vše po ruce: Restaurace, kavárny, lékař i metro Strašnická pár kroků od domu.
Bonus: Byt je po rekonstrukci (nové podlahy, LED osvětlení) a je ihned volný k nastěhování.
Chcete vidět 3D vizualizaci, nebo si domluvit prohlídku? Napište mi do zpráv, nebo zavolejte.

Living with a view that will not get boring! Are you looking for a home where you will have the whole of Prague in the palm of your hand? On the 16th floor of the iconic "Prague Twins" in the Vinice Residence, a sunny 3+kk apartment awaits you, which you can easily turn into a spacious 4+kk. Why will you fall in love with this apartment? Panoramic view: Every day a different scenery right from your living room. Peace in the center of the action: The windows are oriented to the quiet zone, so you will not hear the hustle and bustle of the street. Maximum comfort: Shopping in Penny "dry feet" directly from the elevator and car wash in the garages. Everything at hand: Restaurants, cafes, a doctor and the Strašnická metro a few steps from the house. Bonus: The apartment is after reconstruction (new floors, LED lighting) and is immediately available to move into. Do you want to see a 3D visualization or arrange a tour? Text me in the messages or call me. Ev. číslo: 654953.

Parametry bytu

Cena
11 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je včetně provize RK a právních služeb. měsíční poplatky jsou cca 10 000,-Kč
Aktualizováno
10. 3. 2026
Adresa
Vinohradská, Praha 10
ID
655567
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
16. z 20
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
78 m2
Podlahová plocha
78 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
132 kWh/m2 za rok
Topení
Lokální plynové
Garáž
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 32 lidí

Prodejce

René Jůzek

René Jůzek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 10?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu