Kvilda
Kvilda – zavedená kavárna Kvildy Café | 253 m² | terasa | 50míst k sezení, centrum Šumavy
Nabízíme k prodeji spodní část stylového horského domu v centru Kvildy, která zahrnuje zavedenou kavárnu Kvildy Café, rozsáhlé zázemí a další prostory s velkým potenciálem pro podnikání i rozšíření ubytovacích kapacit. Celková plocha prodávané části činí přibližně 253 m². Velkým benefitem nemovitosti je také prostorná terasa a přilehlá zahrada za domem, které umožňují rozšíření venkovního posezení, pořádání oslav či dalších společenských akcí.
Součástí prodeje je také značka Kvildy Café, instagramový účet @kvildy.cafe s více než 3 000 sledujícími a marketingové fotografie i videa, které lze okamžitě využít pro další propagaci kavárny i případného ubytování.
Kavárna o ploše 44 m² byla navržena akademickým architektem Jaroslavem Šustou Jr. a patří mezi oblíbená místa setkávání turistů i místních. Dominantou interiéru je bar z blatenské žuly a obložení z hluboce drásaného dubu. Prostor doplňuje stylový salonek s kachlovými kamny a unikátním obložením stěn z březové kořenovice. Kavárna nabízí přibližně 20 míst k sezení uvnitř a dalších až 30 míst na prostorné venkovní terase, která je vydlážděna historickou žulovou dlažbou ze zámečku v Jeseníku. Celková kapacita kavárny tak dosahuje přibližně 50 míst a terasa je ideální i pro pořádání menších akcí či oslav.
Součástí prodávané části je také pokoj s úložným prostorem pro majitele s vlastní koupelnou a toaletou, další dva pokoje ve suteréních prostorách vhodné například pro personál nebo krátkodobé ubytování hostů, skladovací místnosti pro kavárnu a technické zázemí domu. Velkým benefitem je také velká garáž pro dva automobily a dvě parkovací místa přímo před domem. Přímo před kavárnou se navíc nachází veřejné parkoviště s kapacitou přibližně 30 automobilů.
Prostory kavárny mají zároveň velký potenciál dalšího rozvoje, například rozšíření konceptu o restauraci nebo pizzerii, která v Kvildě dlouhodobě chybí a mohla by tak přirozeně navázat na vysokou návštěvnost této lokality.
Kvilda patří mezi nejnavštěvovanější místa Šumavy a je vyhledávaným cílem turistů po celý rok. V okolí se nachází přibližně 180 km upravovaných běžkařských tratí, rozsáhlá síť cyklotras a lyžařský areál vzdálený přibližně 8 minut jízdy autem. Lokalita tak nabízí stabilní turistický ruch a velmi dobrý potenciál pro gastronomické i ubytovací podnikání.
Cesta z centra Prahy trvá přibližně 1 hodinu a 55 minut.
Současně je možné po dohodě odkoupit také horní patro domu o ploše cca 155 m², kde se nacházejí dva apartmány určené k ubytování hostů. Nemovitost tak může fungovat i jako kompletní horský penzion s kavárnou v samotném centru Kvildy.
U libeňského pivovaru 2444/6a, Praha, Libeň
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Michaela Řezáčová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Kvildě?