Stodolní, Moravská Ostrava
Přenechám k prodeji byt 1+kk s velkou terasou v posledním 5. patře v projektu Rezidence Stodolní. V současné době jsou všechny byty v nejvyšším patře dlouhodobě vyprodáno. Jedná se o přímé postoupení Budoucí kupní smlouvy přímo s developerem projektu. K bytu je zakoupeno velké parkovací stání se sklepní kóji přímo u výtahu.
- dispozice 1+kk s 31,64 m2 podlahové plochy (byt 5.D.3)
- terasa s výměrou 10,4 m2 a výhledem na ulici Masná
- byt je v nejvyšším patře projektu (zde je vše vyprodáno)
- jedná se o přímý nákup bytu od developera (formou postoupení smlouvy)
- k bytu je přikoupeno parkovací stání se sklepní kójí (01.P.36)
Ceny a platby:
Cena bytu s terasou: 3.497.600 Kč
Parkovací stání se sklepem: 522.648 Kč (nemusí být nutně podmínkou prodeje, ale preferuji)
Celkem: 4.020.248 Kč
Platba při převodu budoucí kupní smlouvy: 1.521.074 Kč (obsahuje již zaplacenou zálohu 30% developerovi). Další platby už půjdou dle harmonogramu přímo na účet developera.
-------
Rezidence Stodolní je nejmodernější bytový projekt v Ostravě z dílny Bogle Architects. Inspirován Londýnem, stvořen pro Ostravu. Moderní rezidenční dům se 131 byty, dvěma komunitními zahradami, byty s vlastní předzahrádkou i velkou terasou. V současné době již ve výstavbě s plánovaným dokončením na konci roku 2027.
V případě, že Vás budou zajímat jakékoliv další informace, neváhejte se na mne obrátit.
28. října 3388/111, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Michal Hrubý
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+kk v Ostravě?