Pronájem bytu 1+1, Brno, Filipínského, 32 m2

Filipínského, Brno, Židenice

13 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Brně

Informace k bytu

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu velmi pěkný, zrekonstruovaný byt 1+1, nacházející se v menším cihlovém domě, v do centra výborně dostupné lokalitě Židenice, na ul. Filipínského.

Byt situovaný v 1.np. má celkovou užitnou plochu 32m2 (plus sklepní kóje). V bytě kuchyňská linka s lednicí, stůl a dvě židle a skřín při vstupu do bytu. Koupelna je se sprchovým koutem, přípravou pro pračku, společná s toaletou. Útulný byt je ideální pro 1 max. 2 osoby. Byt je komplětně na elektřinu vč. topení a el. boileru.

Měsíční zálohy na energie jsou ve výši 3.700,-Kč (voda 500Kč a el. 3200,-Kč). Plná občanská vybavenost je pěší dostupnosti.
Nájem je na dobu jednoho roku s možností prolongace po domluvě.
Provize RK 16.000 Kč vč. DPH, požadavek na vratnou kauci 30.000,-Kč.

Byt je volný ihned a prohlídky jsou možné po domluvě.

Parametry bytu

Cena
13 500 Kč /za měsíc
Náklady na bydlení
3700
Aktualizováno
21. 3. 2026
Adresa
Filipínského, Brno, Židenice
ID
Filipinského Pronájem
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
32 m2
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Mgr. Jan Slavík

Ing. Mgr. Jan Slavík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Brně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu