Křivoklát, Častonice
Chata na prodej – Křivoklát, část Častonice
Hledáte místo, kde si skutečně odpočinete, nadechnete se čistého vzduchu a na chvíli zpomalíte? Pak by vás mohla zaujmout tato útulná rekreační chata v obci Křivoklát – část Častonice, zasazená do krásné přírody nedaleko oblíbené řeky Berounky, která celé lokalitě dodává jedinečné kouzlo. Řeka zde doslova čaruje.
Chata stojí na vlastním pozemku v příjemné výšce nad řekou – dostatečně blízko, abyste si užili atmosféru vody a okolní krajiny, ale zároveň natolik vysoko, aby poskytovala klid i jistotu mimo záplavovou obavu.
Velkým benefitem je vlastní vrtaná studna s dostatkem vody a zavedená elektřina. Svažitý pozemek podtrhuje přírodní charakter celé nemovitosti a zároveň nabízí zajímavé možnosti využití – ať už pro vytvoření odpočinkových zón, posezení v zeleni nebo prostoru pro parkování auta.
Skutečnou dominantou této nemovitosti je prostorná terasa s krbem, která přímo vybízí k pohodovému posezení s rodinou či přáteli. Ranní káva s výhledem do zeleně, večerní grilování nebo klid po dni stráveném u vody – právě tak si můžete představit svůj víkend na tomto místě. Z terasy vstoupíte do prosklené verandy s kuchyňským zázemím, odkud se otevírá krásný výhled na řeku Berounku. Ten ocení nejen milovníci přírody, ale zejména rybáři, pro které může být tato chata doslova malým rájem.
V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, která interiéru dodávají příjemnou a útulnou atmosféru. Po dřevěných schodech se dostanete do podkroví, kde jsou umístěny dva pokoje sloužící jako ložnice. Chata tak nabízí dostatek prostoru jak pro rodinnou rekreaci, tak pro pobyt s hosty.
Ve spodní části najdete praktickou místnost se samostatným vstupem, ideální pro uskladnění sportovního, rybářského nebo zahradního vybavení. Součástí je také sprchový kout, který zvyšuje komfort užívání celé nemovitosti.
Tato chata je ideální volbou pro každého, kdo hledá vlastní útočiště v jedné z nejkrásnějších částí Křivoklátska – v dosahu řeky, lesů a čisté přírody, a přitom s příjemným zázemím pro víkendové i delší pobyty.
nábř. T. G. Masaryka 2486, Rakovník
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Radek Havlíček
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Křivoklátě?