Prodej bytu 2+1, Chomutov, Holešická, 61 m2 (ID: 4215251)

Holešická, Chomutov

1 599 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 7 147 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Chomutově

Okna a dveře

Rekonstrukce

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1 v Chomutově o celkové výměře 61 m and sup2;, který se nachází v 5. patře bytového domu.

Byt je v původním, udržovaném stavu, což z něj dělá ideální příležitost pro rekonstrukci dle vlastních představ. Dispozice nabízí dostatek prostoru jak pro jednotlivce, pár, tak i menší rodinu.

Součástí bytu je lodžie, která poskytuje příjemné místo k odpočinku, a sklepní kóje, která zajistí dostatek úložného prostoru.

Díky své dispozici a stavu je byt vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost k následnému pronájmu.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Parametry bytu

Cena
1 599 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 3. 2026
Adresa
Holešická, Chomutov
ID
6291
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
6. z 14
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
61 m2
Podlahová plocha
61 m2
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Sklep
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup
Převod do OV
Nízkoenergetický

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo ORIONIS s.r.o.

ORIONIS s.r.o.

Čelakovského 3369/2, Chomutov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Marie Jelenčičová

Marie Jelenčičová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Chomutově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu