Prodej pole, Nedachlebice, 5762 m2

Nedachlebice

Prodáno
238 788 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 1 067 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Nedachlebicích

Informace k pozemku

Hledáte ideální investici do budoucnosti? Co může být lepší než vlastnictví kvalitní orné půdy, která je nejen stabilním aktivem, ale také skvělým způsobem, jak ochránit své finance před inflací? Představujeme Vám jedinečnou příležitost k 100% vlastnictví bez spoluvlastníků v okrese Uherské Hradiště, konkrétně v katastrálním území Nedachlebice.

Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Nedachlebice:
- parc. č. 3991 - výměra 5 762 m2

Tento pozemek se vyznačuje vysokou kvalitou půdy a stabilně rostoucími cenami, což z něj činí ideální volbu pro investory i zemědělce. Zajišťujeme rychlý prodej – připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej.

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Stav
Prodáno
Cena
238 788 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 3. 2026
Adresa
Nedachlebice
ID
14
Plocha pozemku
5762 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jiří Spurný

Jiří Spurný

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Nedachlebicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu