Prodej bytu 2+1, Ostrava - Slezská Ostrava, Michalská, 62 m2

Michalská, Slezská Ostrava

2 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 10 280 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ostravě

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1, která je vymezena v rodinném domě na adrese Michalská 855 v Ostravě. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě a nabízí zajímavý investiční potenciál i možnost vytvoření vlastního bydlení dle vlastních představ.

Velkou výhodou je nová střecha, která umožňuje vybudování podkrovních pokojů a tím výrazné rozšíření obytné plochy.

Bytová jednotka je v původním, neudržovaném stavu a vyžaduje kompletní rekonstrukci, což však dává novému majiteli ideální příležitost k realizaci vlastního projektu bez kompromisů.

Součástí nemovitosti je také zahrada a praktická šopa vedle domu, kterou lze využít jako sklad, dílnu či zázemí pro zahradu.

Technické informace:

- vlastní přívod vody,
- vlastní žumpa,
- samostatná přípojka elektrické energie.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) nebyl předložen, proto dle zákona uvádíme energetickou třídu G.
Nemovitost je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice (např. rekonstrukce a následný pronájem či prodej).

Parametry bytu

Cena
2 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 4. 2026
Adresa
Michalská, Slezská Ostrava
ID
MB24961
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Patro
1. z 2
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
62 m2
Podlahová plocha
62 m2
Plocha zahrady
187 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Komunikace
Asfaltová
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Sklep
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 77 lidí

Prodejce

Marek Bijok

Marek Bijok

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Top nabídky

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu