Prodej bytu 3+1, Česká Lípa, Jižní, 71 m2

Jižní, Česká Lípa

3 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 257 Kč /za měsíc

(včetně odměny RK + garáž)

Prémioví partneři v České Lípě

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k bytu

Byt 3+1 se zasklenou lodžií a možností vlastní garáže v České Lípě? Přesně tak – kombinace, která se na místním trhu neobjevuje často.

Hledáte byt, kde nebudete řešit parkování, oceníte dostatek úložných prostor a zároveň chcete bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti? Právě jste ho našli.

A začnu tím nejdůležitějším. K bytu je možné dokoupit vlastní garáž. Ano, vlastní garáž. Věc, kterou oceníte každý den. Žádné hledání místa, žádné objíždění sídliště. Přijedete a zaparkujete. Garáž není podmínkou koupě, ale byla by opravdu škoda ji nevyužít.

Pro kompletní informace a přehlednou prezentaci bytu na jednom místě jsem připravil vlastní web. Přístupný je přes odkaz "Přejít na web" u mých kontaktů. Byt najdete v záložce "Nabídky nemovitostí ". Nebo mi napište a já Vám rád odkaz zašlu.

Samotný byt o dispozici 3+1 se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu a nabízí 70,8 m² užitné plochy + 6,9 m² zasklenou lodžii. Dispozice je praktická pro rodinné bydlení.
Lodžie je mimochodem další velké plus této nabídky. Je zasklená a nabízí ničím nerušený výhled do okolí – ideální místo na ranní kávu nebo večerní odpočinek.

Co se týká stavu bytu, čeká vás pouze částečná rekonstrukce, ale bez nutnosti zásadních stavebních zásahů. Koupelna má již zděné jádro, parkety lze repasovat a hlavní úpravy se budou týkat především kuchyně, nové elektroinstalace a případné výměny dřevěných oken, které jsou pouze v obývacím pokoji. V dalších pokojích jsou již plastová okna. Případně se nabízí refresh koupelny a interiéru podle vlastního vkusu.

Pro lepší představu jsem nechal připravit vizualizace možného budoucího stavu, které najdete v galerii nebo přehledně na webové stránce bytu na mém webu v záložce „Nabídka nemovitostí“. Odkaz najdete výše nebo u mých kontaktních údajů, případně mi napište a rád vám ho pošlu.

Lokalita? Všechno po ruce. Billa, Lidl, dm drogerie, pošta i autobusová zastávka. Vše potřebné máte doslova pár kroků od domu.

Další velkou výhodou jsou úložné prostory – komora přímo v bytě, sklep v přízemí a navíc společná kolárna také v přízemí domu. V kombinaci s vlastní garáží pevně věřím, že toto v budoucnu a v každodenního fungování velmi oceníte.

Dům prošel v posledních letech rozsáhlou, prakticky kompletní rekonstrukcí – výměna výtahu, oprava fasády, rekonstrukce střechy, kompletní výměna rozvodů vody a odpadů, modernizace společných prostor včetně osvětlení na čidla, výměny zvonků, schránek a vstupu na čip.
Důležité je, že vše bylo financováno z vlastních prostředků SVJ, bez úvěru. Fond oprav činil ke konci roku 2025 přibližně 2 490 000 Kč.

Měsíční náklady na byt jsou velmi příznivé – cca 2 900 Kč včetně fondu oprav + elektřina. Přesný rozpis plateb opět najdete přehledně na webové stránce bytu.

Lokalita a dostupnost:

• centrum města cca 15–20 minut pěšky
• autobusová zastávka MHD cca 200 metrů od domu
• Holý vrch (příroda) cca 15–20 minut pěšky
• Lužické hory cca 30 minut autem – klidná oblast s menším turistickým ruchem
• České středohoří cca 20–30 minut autem
• Národní park České Švýcarsko cca 50 minut autem
• Žitava (Německo) cca 50 minut autem
• okraj Praha cca 1 hodina 15 minut autem
• Mladá Boleslav cca 40 minut autem

Pokud hledáte byt, který nabízí kombinaci praktického bydlení, dobré lokality a navíc možnost vlastní garáže, doporučuji si tuto nabídku nenechat ujít.

Zavolejte mi nebo napište a domluvíme si prohlídku. Rád vám byt osobně ukážu a projdeme spolu všechny jeho výhody.

Parametry bytu

Cena
3 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně odměny RK + garáž
Aktualizováno
10. 4. 2026
Adresa
Jižní, Česká Lípa
ID
N00094
Stavba
Panelová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Patro
3. z 6
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
71 m2
Podlahová plocha
78 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Zdroj teplé vody
Bojler - elektro
Garáž
Sklep
Lodžie
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lukáš Stach

Lukáš Stach

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v České Lípě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu