Českomoravská, Praha 9
Nabízíme k prodeji designově dotažený byt 2+kk v jedné z nejrychleji rostoucích částí Praha 9, v bezprostřední blízkosti O2 arena. Tento byt není jen o dispozici – každý detail interiéru byl promyšlen designérem s důrazem na funkčnost i estetiku, takže se můžete ihned nastěhovat bez dalších investic.
Dominantou je světlý obývací prostor s kuchyňským koutem, orientovaný na jih, který přirozeně navazuje na balkon ideální pro ranní kávu i večerní relax. Ložnice nabízí klidné zázemí a dostatek soukromí. K bytu náleží sklep, který výrazně rozšiřuje úložné možnosti.
Perfektní dostupnost: metro Metro Českomoravská v docházce, tramvaj u domu a vlaková stanice Praha Libeň pár minut chůze. V blízkosti také Park Podviní pro sport i odpočinek.
Ideální volba pro vlastní bydlení i investici. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Milan Sejkora
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9?