Školská, Karviná-Ráj, Karviná - Ráj
Nabízíme k pronájmu nádherný byt, který prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí a nachází se v prvním patře zatepleného domu v jedné z nejpříjemnějších částí lokality – plné zeleně, klidu a prostoru.
Už při vstupu vás byt zaujme svou světlostí a příjemnou atmosférou. Celý interiér je laděn do teplých tónů díky PVC podlahám v dekoru dřeva, které dodávají prostoru útulnost a harmonii. Kuchyně je moderní, vybavená novou kuchyňskou linkou s vestavěnými elektrickými spotřebiči (trouba a varná deska), a nabízí ideální zázemí pro každodenní život.
Koupelna se sprchovým koutem působí čistě a svěže, celý byt je připraven k okamžitému bydlení bez nutnosti dalších úprav.
Velkým benefitem je samotné okolí – klidná jednosměrná ulice, dostatek parkovacích míst přímo u domu, zeleň na každém kroku a v blízkosti také základní škola. Dům má velmi klidný a udržovaný vchod, stejně jako jeho okolí, což jen podtrhuje celkový komfort bydlení.
Pokud hledáte kombinaci moderního interiéru a klidného prostředí, kde se opravdu dobře žije, tento byt vás nezklame.
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím klientské linky, zašlete poptávku a domluvte si prohlídku. Rádi vám byt osobně představíme!
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Tereza Spustová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+1 v Karviné?