Mánesova, České Budějovice 6
Nabízíme k pronájmu prostorný a nově zrekonstruovaný byt 2+1 o výměře 70 m², který se nachází v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Byt je situován v samém srdci Českých Budějovic, v žádané lokalitě ulice Mánesova, pouhých pár minut pěšky od českobudějovického náměstí.
Dispozice bytu : vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou (trouba, varná deska, digestoř, myčka). Neprůchozí pokoj situovaný do ulice Mánesova a ložnice orientovaná do klidného vnitrobloku.
Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který umožňuje individuální regulaci teploty a nezávislost na centrálním zásobování teplem. Byt je jinak nevybavený, což Vám umožňuje zařídit si jej dle vlastních představ. Součástí je také sklep.
V bezprostřední blízkosti se nachází obchody, zdravotní střediska a zastávky MHD – vše na dosah ruky.
Měsíční nájemné: 15 000 Kč + zálohy za služby a energie cca 4 500 Kč. Vratná kauce 20 000,- Kč.
Odměna RK: ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.
Pro majitele hledám slušné a pracující nájemníky.
Pokud hledáte prostorné bydlení v historickém centru s klidným zázemím, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky! Byt je volný ihned.
Pražská 99, České Budějovice 3
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Eva Kasandová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Českých Budějovicích?