Pronájem bytu 1+kk, Ostrava, Sokolská třída, 21 m2 (ID: 4266690)

Sokolská třída, Moravská Ostrava

9 750 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Ostravě

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk a velikosti 21 m², který se nachází v 5. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem přímo na Sokolské třídě.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí a díky chytrému řešení prostoru nabízí komfortní bydlení v centru dění.

Vybavení bytu zahrnuje kuchyňský kout s moderní linkou vybavenou indukční varnou deskou, lednicí a pro maximální úsporu místa i kombinovanou pračkou se sušičkou. V koupelně je sprchový kout, WC a praktická zrcadlová skříňka s dostatkem úložného prostoru. Pokoj je dále částečně zařízen vkusným nábytkem. K dispozici je postel, komoda, stůl a věšák a skříň na kabáty v předsíni.

Nemovitost se nachází na prestižní adrese v centru města Ostrava, na ulici Sokolská třída, která patří mezi hlavní městské tepny s výbornou dostupností všech služeb. Velkou výhodou je také blízkost řeky a oblíbené ostravské náplavky podél řeky Ostravice, která nabízí příjemné místo pro procházky, sport i relaxaci.
V bezprostředním okolí najdete kompletní občanskou vybavenost – obchody, kavárny, restaurace, banky, lékárny i zdravotnická zařízení. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centra, kulturní instituce, úřady i kancelářské budovy.

Přímo u domu jsou zastávky autobusů, kousek dále také zastávka tramvaje. Hlavní vlakové nádraží je vzdálené jen několik minut jízdy. Snadné je také napojení na hlavní silniční tahy.

Milovníci městského života ocení blízkost kulturních akcí, parků i sportovišť. Bydlení zde nabízí kombinaci centra dění a pohodlného každodenního života.

Nájemné: 9.750 Kč

Služby: 2.370 Kč. Jedná se o zálohové platby a jsou spočítány pro 1 osobu, každá další osoba 950 Kč.
Elektřina se přepisuje na nájemce.

Kauce: 29.250 Kč. Kauci lze rozdělit do 3 splátek.

Provize realitní kanceláři: 15.000 Kč.

Preferujeme zájemce s pravidelnými příjmy a bez dluhů a exekucí.

Pokud tento byt není ten správný pro Vás, zkuste se podívat na další volné byty na našich stránkách v sekci pronájmy.

Parametry bytu

Cena
9 750 Kč /za měsíc
Aktualizováno
12. 5. 2026
Adresa
Sokolská třída, Moravská Ostrava
ID
00260
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
5. z 7
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
21 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Centrální dálkové
Zdroj teplé vody
Centrální dálkový ohřev
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Moravec Company

Zámecké náměstí 1/13, Krnov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Bc. Dagmar Dočkalová

Bc. Dagmar Dočkalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu