Smilova, Pardubice I
K pronájmu nabízíme zcela nový, nadstandardní byt o dispozici 3+kk s celkovou plochou 106,9 m², který se nachází v moderní novostavbě v atraktivní lokalitě Pardubic – ulice Smilova.
Byt nabízí moderní a vzdušné bydlení s důrazem na komfort, prostor a kvalitní provedení. Dominantou je velkorysý obývací prostor s kuchyňským koutem o velikosti 31 m², ze kterého je přímý vstup na prostornou terasu o výměře 18 m². Ta poskytuje ideální místo pro ranní kávu, večerní posezení i chvíle odpočinku v soukromí.
Součástí bytu jsou další dva samostatné pokoje, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatné WC a praktická technická místnost s přípojkou na vodu a odpad, vhodná například pro pračku, sušičku i další úložný prostor. K bytu náleží také sklepní kóje o velikosti 4,2 m².
Jedná se o zcela nový byt s moderním standardem bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit Pardubic. Samozřejmostí je výborná dostupnost centra města, služeb i kompletní občanské vybavenosti.
Měsíční nájemné činí 25 000 Kč + energie.
Vratná kauce 50 000 Kč.
Zprostředkovatelská provize ve výši jednoho měsíčního nájmu.
K bytu je možné pronajmout až dvě garážová parkovací stání, každé za 2 200 Kč měsíčně.
Tento byt je ideální volbou pro klienty, kteří hledají reprezentativní a komfortní bydlení v top lokalitě Pardubic. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
V parku 2335/20, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Lucie Kopecká
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Pardubicích?