Pronájem rodinného domu, Řehlovice - Habří, 180 m2

Řehlovice, Habří

29 900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Řehlovicích

Okna a dveře

Pojištění a finance

Informace k domu

Pronájem rodinného domu v Řehlovicích, ul. Habří

Nabízíme k pronájmu výjimečné bydlení v rodinném domě v Habří, kde najde dostatek místa velká rodina nebo i dvě.

Dům nabízí dvě samostatné bytové jednotky a dostatek prostoru pro pohodlné bydlení i relaxaci. V přízemí se nachází byt 3+1 o výměře 135 m² s prostorným obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou. Příjemnou atmosféru vytváří krb s výměníkem a na obytnou část navazuje velká krytá terasa orientovaná do zahrady. V podkroví je útulný byt 2+1 o výměře přes 100 m². Součástí domu je garáž, další parkovací místa na pozemku, množství úložných prostor, udržovaná zahrada s posezením, bazén i vlastní internetové připojení. Velkou výhodou je klidná lokalita v přírodě a zároveň dobrá dostupnost do Teplic i Ústí nad Labem.

Nájemné činí 29.900,-Kč + záloha na elektřinu. Kauce činí 59.800,-Kč a odměna RK je 29.900,-Kč.

Dům je ideální pro vícegenerační bydlení, kombinaci bydlení a podnikání nebo pro ty, kteří hledají klid, prostor a soukromí v dosahu města. Prohlídky po dohodě...

Parametry domu

Cena
29 900 Kč /za měsíc
Aktualizováno
13. 5. 2026
Adresa
Řehlovice, Habří
ID
941348
Užitná plocha
180 m2
Plocha pozemku
1943 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Prodejce

Eva Hamplová

Eva Hamplová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu rodinných domů v Řehlovicích?