Strančická, Praha, Strašnice
Výjimečný a zcela nový byt 3+kk s velkou terasou, klimatizací, garážovým stáním a sklepem, má užitnou plochu 138,5 m2 (75,3 m2 podlahová plocha bytu + terasa 61,2 m2 + sklepní kóje 2 m2) a nachází se v posledním 6. NP cihlové novostavby s výtahem v ulici Strančická, Praha 10 - Strašnice, jen 3 min. tramvají od metra Strašnická.
Terasa je přístupná ze všech pokojů, rozprostírá se po obvodu bytu od východu k západu a vzhledem k poslednímu podlaží nabízí soukromí a ničím nerušenou relaxaci spojenou s krásným panoramatickým výhledem na Prahu.
Kromě terasy nabízí byt také nadstandardní vybavení pro zajištění komfortu na maximální úrovni:
- klimatizace zn. Daikin Comfora třída A++ s prémiovými, tichými jednotkami v každé místnosti
- elektricky ovládané venkovní žaluzie ve všech pokojích
- systém rekuperace s možností ovládání
- kuchyňská linka zn. Oresi včetně spotřebičů Electrolux (vestavěná lednice s mrazničkou, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, digestoř s vnitřním okruhem, dřez, vodovodní baterie, mikrovlnná trouba, myčka, 2 okruhy LED osvětlení)
- 2x závěsná toaleta (1x samostatná s bidetovou sprchou, 1x součástí koupelny)
- koupelna vybavená rohovou vanou
- terasa s venkovním osvětlením, elektrickými zásuvkami, přívodem vody, elektrickou přípravou na markýzu a přípravou na LED osvětlení podél terasy
- kvalitní příplatková vinylová podlaha Kronostep, zátěžová třída 33, Dub Belmont
- plastová okna s izolačním trojsklem
- příprava na chytrou domácnost Somfy
- bezpečnostní dveře 3. bezpečnostní třídy
- příplatkové obložky zárubní a dveře Eurowood
- optický internet
- přídatné elektrorozvody a datové zásuvky
V domě je zavedeno dálkové vytápění přes výměníkovou stanici. Energetická náročnost budovy má hodnotu „B“, tedy velmi úsporná.
K bytu náleží zděná sklepní kóje o ploše 2 m2 a právo užívání garážového stání, obojí v přízemí domu, bez nutnosti sjíždět do podzemního podlaží.
Tramvajová zastávka se nachází pouze 3 min. chůze od domu ve směru vlakové nádr. Zahradní Město (2 min.), metro Strašnická (3 min.), Obchodní centrum Hostivař (5 min.), nákupní centrum Eden a Plavecký stadion Slavia Praha (6 min.), Náměstí Míru (15 min.), I.P.Pavlova (17 min.), Karlovo náměstí (20 min.), Václavské náměstí (26 min.), Národní divadlo (26 min.).
V nejbližším okolí domu jsou potraviny, supermarket Lidl, cukrárna, pizzerie, restaurace, lékárna, kavárna, rozlehlý park Gutovka s dětskými hřišti, lanovým centrem, zimním kluzištěm, lezeckou stěnou, skateparkem, dopravním hřištěm, minigolfem a restaurací.
Byt nebyl nikdy obýván, můžete se stát jeho prvními uživateli. Prohlídky jsou možné po dohodě.
Prodej a pronájem nemovitostí - Petra Faltysová
Komenského náměstí 1518/5, Říčany
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Petra Faltysová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 10?