Pronájem kanceláře, Chrášťany, Jana Nepomuckého, 14 m2

Jana Nepomuckého, Chrášťany

3 920 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Chrášťanech

Pojištění a finance

Informace k nemovitosti

Pronájem kanceláře, Chrášťany u Prahy.
Pronájem kanceláře (14 m2) + WC a kuchyňka. Prvním parto zděné budovy, okno, topení, osvětlení, elektřina. K využití kuchyňka a WC. V areálu hlavní budovy strojíren, noční ostraha, 1 parkovací místo. 280,- za m2, Kč, tj, 3920
služby s nájmem spojené paušální částkou 1800,-/měsíc bez ohledu na skutečnou spotřebu,
cena celkem za nájem 5720,- Ceny uváděné bez DPH.
Služby s nájmem spojené: centrální vytápění, vodné, odvoz odpadních vod
včetně čištění jímek, osvětlení a úklid společných částí budovy,
používání toalet, kuchyňky, noční ostraha, spotřeba elektrické energie a
1 parkovací místo
Ihned volné!

Parametry nemovitosti

Cena
3 920 Kč /za měsíc
Náklady na bydlení
1800
Aktualizováno
14. 5. 2026
Adresa
Jana Nepomuckého, Chrášťany
ID
PRO-627
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
2.
Užitná plocha
14 m2
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

VOX REALITY, s.r.o.

Hájkova 1622/12, Praha, Žižkov

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?