Belvedere Marittimo
Luxusní apartmán po rekonstrukci jen 100 metrů od moře v Belvedere Marittimo
Nabízíme elegantní a kompletně zrekonstruovaný apartmán v klidné a vyhledávané lokalitě Contrada Castromurro ve městě Belvedere Marittimo. Nemovitost se nachází pouhých 100 metrů od moře a je ideální jak pro vlastní bydlení, tak jako investice či rekreační apartmán.
Apartmán se nachází v 1. patře a nabízí 80 m² obytné plochy + 15 m² teras. Interiér je velmi světlý, vzdušný a kvalitně řešený.
Dominantou apartmánu je prostorný obývací pokoj s moderní kuchyní open space a přímým vstupem na terasu s výhledem na moře – ideální místo pro relaxaci i posezení s rodinou či přáteli.
Dispozice dále nabízí:
* 3 ložnice
* 2 koupelny
* technickou místnost / prádelnu s úložným prostorem
* 2 terasy
* parkovací místo
Velkou výhodou je možnost jednoduchého obnovení třetí koupelny, jelikož jsou již připraveny všechny potřebné rozvody.
Apartmán je ve výborném stavu, bez nutnosti dalších investic.
Více informací a video prohlídku naleznete na našem Instagramu:
@italsky_domov
Cena je uvedena včetně všech nákladů potřebných k pořízení nemovitosti, a to včetně provize, notářských poplatků, služeb notáře, prověření nemovitosti, přihlášení k veškerým službám po koupi, vyřízení daňového čísla, osobního doprovodu a dalších služeb.
Brdičkova 1908/27, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Inna Shaptala
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk?