Pronájem bytu 2+1, Třebíč, Novodvorská, 56 m2

Novodvorská, Třebíč

12 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ zálohy na energie + kauce + provize RK)

Prémioví partneři v Třebíči

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízím pronájem bytu 2+1 v Třebíči, ul. Novodvorská. Byt je umístěn ve 2. patře (3.NP), s lodžií a dlouhou chodbou. Byt je po modernizaci: jádro původní umakartové, koupelna nově otapetovaná s velkou vanou, umyvadlem a novou pračkou, samostatným WC, velká kuchyň. Byt je částečně zařízen: bílá kuchyňská linka s varnou deskou včetně trouby, lednice s mrazákem, v obývacím pokoji rozkládací sedačka, konferenční stolek, v chodbě vestavné skříně po obou stranách, v ložnici velká postel z lamina (dřevěná) se 2 novými kvalitními matracemi, krbová římsa, noční stolky. V domě je výtah. K bytu patří sklepní kóje. Volné od srpna 2026. Prohlídky po domluvě.
Nájemné je 12.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie 5.000,- Kč, tj. celkem 17.000,- Kč/měsíc. V ceně je zahrnut internet. Nájemník platí nájemné včetně záloh na energie v daném měsíci k prvnímu dni v měsíci (17.000,- Kč) + kauci (24.000,- Kč) + provizi RK (17.000,-Kč). Tzn., že počáteční investice je 58.000,- Kč.

Parametry bytu

Cena
12 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ zálohy na energie + kauce + provize RK
Aktualizováno
22. 5. 2026
Adresa
Novodvorská, Třebíč
ID
0493
Stavba
Panelová
Stav objektu
Dobrý
Patro
3. z 9
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
56 m2
Zastavěná plocha
370 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo RK REAL GOLD

RK REAL GOLD

Hasskova 66/7, Třebíč, Vnitřní Město

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?