Pronájem bytu 4+1, Brno, Výpravní, 114 m2

Výpravní, Brno, Horní Heršpice

29 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ energie 8500, + provize RK)

Prémioví partneři v Brně

Pojištění a finance

Informace k bytu

Byt prošel částečnou rekonstrukcí – koupelna i kuchyně jsou kompletně nové. Dispozice nabízí tři velké ložnice a navíc menší samostatnou místnost přístupnou přímo z kuchyně, kterou lze využít jako šatnu, sklad nebo případně jako další ložnici.

Z kuchyně je rovněž přístup do prostorné spíže – ideální úložný prostor, který ocení každá domácnost. Tato místnost ani přilehlá menší místnost nejsou součástí fotografií, takže byt nabízí více, než se na první pohled zdá.

Byt volný od 15.6.2026
Vratná kauce ve výši dvou nájmů vč. energií

Parametry bytu

Cena
29 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ energie 8500, + provize RK
Aktualizováno
25. 5. 2026
Adresa
Výpravní, Brno, Horní Heršpice
ID
02137
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
1.
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
114 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo Frami Real

Frami Real

U Pošty 402/14, Brno, Starý Lískovec

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Dalibor Mikuš

Dalibor Mikuš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 4+1 v Brně?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu