Prodej bytu 1+1, Ostrava, Lumírova, 38 m2

Lumírova, Ostrava, Výškovice

3 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 14 257 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Prodej bytu 1+1, v nízkopodlažním domě, 3NP/3NP, 38 m², na ul. Lumírova, Ostrava - Výškovice

Nabízíme byt 1+1 o výměře 38 m² na ulici Lumírova (Ostrava - Výškovice), který se nachází ve 3. patře ze 3 v nízkopodlažním panelovém domě bez výtahu.

Byt prošel před pár lety rekonstrukcí (omítky, elektřina, podlahy, odpady).

Dům je po revitalizaci, lokalita patří mezi velmi žádané díky klidnému prostředí, dostatku zeleně a výborné občanské vybavenosti. V blízkosti najdete obchody, MHD i další služby.

Ideální volba pro vlastní bydlení i jako investice k pronájmu.

Parametry bytu

Cena
3 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 7. 2026
Adresa
Lumírova, Ostrava, Výškovice
ID
25325
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3. z 3
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
38 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FAVORIT REAL rekonstrukce

Poděbradova 1239/43, Ostrava, Moravská Ostrava

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 26 lidí

Prodejce

Mgr. Barbora Čouková

Mgr. Barbora Čouková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 1+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu