Sedletín, Veselá
(Cena je včetně provize a právního servisu.)
Prodej stylové kamenné chalupy 4+1 se soukromým dvorem – Veselá u Sedletína
Hledáte místo s autentickou atmosférou venkova, dostatkem prostoru a naprostým soukromím? Právě pro vás nabízíme tradiční kamennou chalupu v obci Veselá u Sedletína, která si zachovala charakter původního venkovského stavení a zároveň poskytuje komfortní zázemí pro rodinu.
Chalupa se nachází uprostřed obce na příjemném a klidném místě. Dominantou nemovitosti je uzavřený dvůr s maximálním soukromím, kde si můžete vychutnat ničím nerušené posezení, odpočinek nebo rodinné chvíle. Před domem se nachází další pozemek, který dotváří příjemný venkovský charakter celé nemovitosti.
Dispozičně je chalupa řešena jako prostorné 4+1 s obytnou plochou 137 m². Zastavěná plocha činí 280 m². Interiér nabízí dostatek prostoru pro rekreační využití větší rodinou. Na nemovitosti oceníte především původní kamenné prvky, příjemnou atmosféru a praktické uspořádání jednotlivých částí domu.
Součástí hlavní stavby je také praktická dílna, kterou využijí domácí kutilové i řemeslníci, a zahradní domek ideální pro letní posezení s rodinou či přáteli.
Dvůr nabízí celou řadu pěkných zákoutí na posezení, stačí si jen vybrat…
Tato chalupa je ideální volbou pro milovníky venkova, klidu a tradiční architektury. Díky své atmosféře a dispozici nabízí široké možnosti využití, mimo ruch města.
Vytápění chalupy je řešeno kamny na tuhá paliva, případně přímotopy. Plyn je přiveden na hranici pozemku.
V obci jeobchod, hospoda a mateřská škola.
Silnice 38 je vzdálena pouze 3 km od chalupy.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na osobní setkání.
Politických vězňů 98, Kolín III
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Tomáš Chrastil
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Sedletíně?