Bdeněves
(+ 1500 Kč/měs zálohy na služby + elektrika (převod na nájemce))
Nabízíme k pronájmu světlý a vzdušný byt o dispozici 2+kk a výměře 42,5 m² v Bdeněvsi. Bydlení propojené s čistou přírodou hned za dveřmi. Tento byt nabízí dokonalé útočiště pro každého, kdo hledá klid, soukromí a moderní komfort. Byt se nachází v novostavbě s pouhými pěti bytovými jednotkami, což zajišťuje příjemnou sousedskou atmosféru. Obrovským benefitem je vlastní samostatný vchod do bytu, který vám poskytne maximální svobodu a dále také vlastní vyhrazené parkovací stání přímo u domu.
Uvnitř vás přivítá nový interiér s plovoucími podlahami a příjemným podlahovým vytápěním. Hlavní místností je prosvětlený obývací pokoj s moderní kuchyňskou linkou, která je vybavena vestavnou troubou, varnou deskou a myčkou nádobí. Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem, součástí je také provedena příprava na připojení pračky. Praktická komora přímo v bytě vyřeší základní potřebu úložných prostor. Ohřev vody zajišťuje spolehlivý bojler, přičemž obrovskou finanční úlevou je možnost využívat levnější elektřinu přímo z domovní fotovoltaiky, což výrazně snižuje měsíční náklady na žití.
To největší kouzlo se však skrývá v samotné lokaci. Dům stojí na naprosto jedinečném místě na samém konci zástavby, přímo u řeky a v obklopení čisté přírody. Pokud milujete pohyb, stačí nazout boty nebo sednout na kolo – skvělé cyklostezky a běžecké trasy máte doslova pod okny. Přestože budete žít v oáze klidu, do Plzně dorazíte autem za pouhých 10 minut a k dispozici je také výborné a pravidelné dopravní spojení. Tento byt je zkrátka ideálním spojením aktivního životního stylu a touhy po soukromí, ať už hledáte startovací bydlení v páru, nebo klidné zázemí pro sebe.
Americká 819/19, Plzeň, Jižní Předměstí
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Ing. Filip Klapáč
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Bdeněvsi?