Prodej chaty, Jílové u Prahy - Luka pod Medníkem, 90 m2

Jílové u Prahy, Luka pod Medníkem

3 590 000 Kč HYPOTÉKA od 16 045 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prémioví partneři v Jílovém u Prahy

Pojištění a finance

Informace k domu

Prodej chaty 4+2 s terasou - u řeky Sázavy, Luka pod Medníkem

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme chatu vhodnou k rekreačnímu užívání o dispozici 4+2. Nachází se na konci obce, v klidné lokalitě u řeky, která zaručuje naprosté soukromí a pohodu. Stavba je aktuálně rozdělena na 2 chatové jednotky o dispozici 2 x 2+1, ale lze ji koupit jako celek od obou majitelů zároveň a spojit ji v jednu.

Chata stojí na obecním pozemku (pronájem na dobu neurčitou) a je ideálním místem jak pro rekreaci, tak i k letnímu bydlení. Přímo pod chatou teče řeka Sázava, na kterou je krásný výhled přímo z verandy a je vzdálená zhruba 15m od chaty. Ačkoliv je chata velice blízko Sázavě, je dostatečně vysoko na to, aby nehrozilo přímé vytopení. K chatě je přístup lesní cestou pouze pěší, spíše nevhodný pro lidi s problémy s pohybovým aparátem.

Stavba stojí na pevném základu, jelikož je umístěna přímo na skále. Kompletní přestavba jedné z chat v roce 2000 zahrnovala jak izolaci, tak i přestavbu střechy, na kterou byla použita kanadská šindel. Součástí obou chat je terasa s krásným výhledem na řeku Sázavu. Obě chaty mají svůj sklep spojený s dílnou, což poskytuje dostatek prostoru na uskladnění věcí i kutilství. Uvnitř najdeme kamna na tuhá paliva. V blízkosti je dostupné vlakové spojení.

Voda je řešena pomocí studny ve svahu a je přivedena do koupelny a kuchyně. K dispozici je ekologická toaleta. Díky své poloze je chata vhodná pro ty, kteří hledají klidnější styl blíže k přírodě. Nabízí nádherné výhledy z terasy, minimum sousedů, kouzelná rána a romantické večery.

Pokud hledáte místo pro odpočinek, rekreaci, nebo k bydlení mimo městský ruch, tato chata je ideální volba...

Parametry domu

Cena
3 590 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
18. 6. 2026
Adresa
Jílové u Prahy, Luka pod Medníkem
ID
100635-1
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
90 m2
Plocha pozemku
90 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Lukáš Franc

Lukáš Franc

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Jílovém u Prahy?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu