Úněšovská, Plzeň, Bolevec
Prodej výrobního a skladovacího areálu v Plzni – výjimečný prostor s obrovským rozvojovým potenciálem!
Nabízíme vám jedinečnou příležitost ke koupi rozsáhlého areálu v Plzni, v rychle se rozvíjející lokalitě Úněšovská, která spojuje výbornou dopravní dostupnost s rostoucím komerčním významem. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti výpadovky na Karlovy Vary a v sousedství zavedených obchodních center, jako je OC Globus.
Tento prostor je více než jen výrobní hala – je to investice do budoucnosti. Areál má skvělou strukturu a dispozice, díky nimž nabízí široké spektrum využití – ať už zůstanete u průmyslového provozu, nebo ho přetvoříte v moderní obchodní či multifunkční centrum. Využití se meze nekladou:
- Autosalon či servisní centrum – ideální dispozice i venkovní plochy pro vystavení vozů a zázemí pro servis
- Obchodní centrum nebo showroom – vysoká viditelnost, přirozená návštěvnost díky blízkosti stávajících nákupních zón
- Logistické centrum nebo e-shopové distribuční sklady – výborný dopravní uzel, snadný přístup pro kamiony
- Lehce přestavitelný na fitness, sportovní halu, coworking nebo zábavní areál – rozvojový trend v městských částech
- Technologický inkubátor, dílny nebo startup hub – možnost podpořit růst inovativních firem
Specifikace nemovitosti:
Výrobní a skladovací hala: 4 529 m²
Komunikace a parkovací plochy: 3 861 m²
Zeleň a další plochy: 2 919 m²
Objekt je v provozu jako výrobní podnik, sklad a prodejna, což dokazuje jeho funkčnost a flexibilitu. Velká střešní plocha navíc umožňuje instalaci fotovoltaiky, čímž se výrazně sníží budoucí provozní náklady.
Klíčové výhody:
- Strategické umístění v komerčně rostoucí části Plzně
- Vynikající dopravní napojení (dálnice, městská doprava)
- Blízkost zavedených obchodních center
- Široké možnosti využití a přestavby
- Rozlehlý pozemek s potenciálem další výstavby nebo rozšíření
Hledáte investici, která neztratí na hodnotě a nabídne široké možnosti rozvoje? Tato nemovitost je přesně to, co hledáte.
Ozvěte se pro více informací nebo si domluvte osobní prohlídku!
náměstí Generála Píky 2703/27, Plzeň, Východní Předměstí
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Radek Mráz
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výrobních prostor v Plzni?