Věštínská, Praha 5, Radotín
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o dispozici 120 m2 ve skvělé lokalitě pražského obchodního areálu Park Věštínská. Jedná se o moderní areál s dobrou dopravní dostupností, poskytující moderní a příjemné prostředí všem zde působícím firmám. Kancelář disponuje klimatizací.
Lokalita:
Nádraží Praha Radotín je vzdáleno 5 minut chůze. Autem se do centra Prahy dostanete během 15ti minut, na Smíchov za 10 minut. V docházkové vzdálenosti se nachází supermarket.
Dispozice:
Kancelářské prostory disponují hlavní vstupní chodbou s velkým množství úložných prostor v podobě vestavěných skříní, ze které jsou vstupy do jednotlivých místností. Mimo pracovních prostor se zde nachází také koupelna s vanou, sprchou, toaletou a umyvadlem. Oddělená další toaleta, zasedací místnost a kuchyňka s veškerým vybavením. Kancelářské prostory jsou klimatizované.
Pro lepší orientaci se doporučuji zaměřit na přiložený půdorys.
Vyhrazená parkovací místa v areálu jsou v ceně nájmu.
Areál je v noci pro veřejnost uzavřen (21:30-06:30), noční přístup je umožněn pouze autorizovaným osobám vybaveným spec.čipem, nebo dálkové otevření telefonem. Všechny prostory jsou vytápěny podlahovým topením tepelnými čerpadly s geotermálními vrty. Areál je vybaven kamerami se záznamem a úsekovými zabezpečovacími zařízeními.
Měsíční nájemné: 28 000 Kč měsíčně
Služby a média: 9.800 Kč měsíčně
V ceně: vytápění, elektrická energie, vodné, stočné, internet, úklid společných prostor budovy, parkovací místa před budovou, úklid areálu, údržba parku, osvětlení areálu, údržba zeleně, zabezpečení a monitoring průmyslovými kamerami, zimní údržba (odklízení sněhu).
V případě potřeby možnost pronájmu malého skladu 18 m2 přímo před budovou za částku 5.000 Kč měsíčně.
Možnost pronájmu kdykoliv po domluvě. Nejpozději od prosince.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda se s vámi potkám na prohlídce.
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Mgr. Kristýna Eichler
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Praze 5?