Prodej chalupy, Biskupice, 117 m2

Biskupice

3 600 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 090 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Biskupicích

Informace k domu

Představte si místo, kde vás ráno probouzí zpěv ptáků místo ruchu města, kde večer posedíte u kachlových kamen a během několika minut se ocitnete uprostřed lesů Drahanské vrchoviny. Místo, kde vládne klid, soukromí a příroda je součástí každodenního života. Právě toto nabízí chalupa v oblíbené lokalitě Flintour.

Nabízíme k prodeji chalupu s jedinečnou atmosférou, dispozicí 4+1, dvěma prostornými stodolami a pozemkem o celkové výměře 1 687 m², který se nachází ve vyhledávané lokalitě Flintour – klidné části obce Biskupice u Jevíčka, zasazené do krásné přírody na okraji lesů Drahanské vrchoviny.

Lokalita je vyhledávaná především pro své výjimečné spojení klidného venkovského života, čistého životního prostředí a výborné dostupnosti do Jevíčka i Moravské Třebové. Je ideální volbou pro trvalé bydlení, rekreační využití i víkendové úniky z města.

Velkou předností této nemovitosti jsou dvě prostorné stodoly, které poskytují široké možnosti využití – jako dílna, sklad, prostor pro podnikání, garážování nebo realizaci vlastních projektů. Rozlehlý pozemek nabízí dostatek soukromí, místa pro okrasnou či užitkovou zahradu, pěstování ovoce a zeleniny, relaxaci i rodinné aktivity.

Díky své poloze na okraji lesa nabízí nemovitost také zajímavý potenciál pro včelařství. Právě tato činnost zde byla po řadu let úspěšně provozována, což dokládá tradici tohoto místa i vhodné podmínky v okolní krajině.

Dispozici domu si můžete prohlédnout také prostřednictvím 3D půdorysu, který je součástí prezentace.
1. nadzemní podlaží: pokoj, chodba, koupelna, samostatné WC, sklep a stodola.
2. nadzemní podlaží: vstupní chodba, hlavní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj ve zvýšeném podlaží (podkrovní), komora.
Půdní prostor nabízí další potenciál pro rozšíření obytné části. Po konzultaci s projektantem zde lze vybudovat další obytné místnosti, pracovnu, ateliér nebo prostor podle vlastních představ.

Chalupa se prodává včetně převážné části vybavení, díky čemuž je připraven k okamžitému užívání a nabízí příjemnou atmosféru jak pro rekreaci, tak případné trvalé bydlení.

Zájemcům o nemovitost rádi na vyžádání zašleme další fotografie, včetně půdního prostoru, obou stodol, sklepa a dalších detailů, které se do hlavní prezentace nevešly.
Inženýrské sítě: elektřina 230/400 V, veřejný vodovod, veřejná kanalizace. Plynová přípojka je ukončena hlavním uzávěrem plynu (HUP) na hranici pozemku.

Vytápění je řešeno lokálně kachlovými a krbovými kamny, která dotvářejí příjemnou atmosféru venkovského bydlení. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.

Pokud hledáte místo, kde můžete zpomalit, nadechnout se čistého vzduchu a vytvořit si domov nebo chalupu s neopakovatelnou atmosférou, pak by právě tato nemovitost mohla splnit vaše očekávání.

Veškeré podrobnější informace o nemovitosti rádi poskytneme při osobní prohlídce. Přijďte se přesvědčit o jedinečné atmosféře tohoto místa osobně – těšíme se na setkání s vámi.

Parametry domu

Cena
3 600 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
25. 7. 2026
Adresa
Biskupice
ID
N3258
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
117 m2
Zastavěná plocha
481 m2
Podlahová plocha
117 m2
Plocha pozemku
1687 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Garáž
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Petr Špirka

Petr Špirka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Biskupicích (okr. Svitavy)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu