Novodvorská, Třebíč
Pronájem krásného zrekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií | 57 m² | Třebíč
Hledáte byt, do kterého se můžete ihned nastěhovat a cítit se jako doma? Pak právě pro vás máme nabídku světlého a vkusně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 a výměře 57 m², který se nachází v 6. patře bytového domu s výtahem.
Byt zaujme svým čistým a moderním provedením. Dominantou je krásná kuchyňská linka , která potěší každého, kdo rád vaří a velice dobře rešena koupelna s velkým sprchovým koutem. Velkou předností je také prostorná lodžie s krásným výhledem na město, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo odpočinek po náročném dni.
K bytu náleží sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru.
Lokalita nabízí vše potřebné pro pohodlný každodenní život. V bezprostřední blízkosti najdete obchody, školy, školky, nemocnici, zastávky MHD i další občanskou vybavenost, takže budete mít vše na dosah.
Základní informace:
• Dispozice: 2+1
• Podlahová plocha: 57 m²
• 6. patro s výtahem
• Zrekonstruovaný byt
• Lodžie s krásným výhledem
• Sklep
• Kuchyňská linka s myčkou a vestavnou troubou
• K nastěhování ihned
Nájemné: 14 000 Kč/měsíc + energie
Vratná kauce: 15 000 Kč
Provize RK: 15.000Kč + DPH
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám byt osobně představíme na prohlídce.
Pražská 375/29, Třebíč
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Luděk Matějů
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Třebíči?