Vlašim, Bolina
Hledáte pro rodinu dům, kde budete mít dostatek prostoru, vlastní zahradu a klidné prostředí, ale zároveň nechcete být úplně odříznutí od města?
V Bolině, obci kousek od Vlašimi, nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 142 m². Dům prošel rekonstrukcí, je připravený k bydlení a díky svému uspořádání poskytuje dostatek místa pro pohodlný každodenní život celé rodiny. Dům je rozložen do několika úrovní, tří podlaží, což příjemně odděluje jednotlivé části domácnosti a dává dostatek soukromí. V přízemí domu jsou velmi praktické dispozice, kdy obývací pokoj je propojený s kuchyní. Z obou částí je umožněn vstup na terasu domu. Kuchyně je v tuto chvíli vybavena provizorně, aby si nový majitel měl možnost přizpůsobit kuchyňskou linku dle vlastních představ. Dále je v přízemí chodba, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, vstup do suterénu domu a do patra. Ve zmiňovaném patře domu jsou tři samostatné ložnice, Koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Toaleta oddělená. Jer zde také menší šatna. V suterénu domu je sklep o ploše 25 m², který tvoří dvě místnosti a poskytuje praktické zázemí pro vše, co nechcete mít přímo v obytné části domu.
K domu náleží pozemek o výměře 632 m², jehož podstatnou část tvoří zahrada. Je dostatečně velká na posezení, dětské hry, zahradničení i odpočinek, přitom její velikost zůstává dobře zvládnutelná na běžnou údržbu. Je zde možno pohodlně parkovat až tři automobily. Od pana majitele mám v inzerci prezentované vizualizace jeho záměru a zútulnění zahrady.
O vytápění a ohřev vody se stará tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 200-S, které poskytuje opravdu velmi efektivní řešení s nízkými provozními náklady. V obývacím pokoji je navíc krb, jehož teplo samozřejmě ovlivní i horní podlaží. Dům má vlastní vrtanou studnu, elektrickou přípojku 230/400 V a internetové připojení je v lokalitě dostupné. Energetický štítek se připravuje.
Bolina je malá obec obklopená přírodou a nabízí především to, co se ve městě hledá obtížně – klid a prostor. Přesto je Vlašim vzdálena v rámci minut jízdy autem a je do ní dobrá dostupnost. V okolí nechybí možnosti pro procházky, cyklistiku ani další volnočasové aktivity. Nedaleko se nachází také Farma Loreta, rybník a řada míst, kam můžete vyrazit s dětmi nebo jen tak ven.
Osobně tento dům vnímám především jako pohodlné rodinné bydlení pro ty, kteří chtějí vyměnit městský ruch za vlastní dům a zahradu, ale potřebují mít město stále na dosah. Pro vážné zájemce máme připravenou kompletní dokumentaci domu. Pokud vás dům zaujal, zavolejte mi. Ráda vám ho osobně ukážu a provedu vás celou nemovitostí.
Armádní 886, Mladá, 289 24 Milovice, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Zuzana Lang DiS
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Vlašimi?